Scream Queens (2015) (seriál)

Páteční noc Halloweenu třináctého z noční můry z Elm Street se nám dostala do vysokoškolského kampusu. Je zde tolik postav že tvůrci zabíjejí jak na běžícím páse pokud možno co nejvtipněji aby vás nenudilo zbytečné hledání kdo je vrah a kdo ne. SPOILER--- Buzík, holka s nákrčníkem a divná žena. Každopádně je zde mnoho charakterů a tvůrci se očividně nijak nesrali s hlubší osobností. Zkrátka a jednoduše má každý určitou charakteristiku která se přes celý seriál ani trochu nezmění. Něco jako postavy ve Scooby Doo. Je tady černoška, namyšlená blondýna co se chová jako svině, blonďaté prkno, blbeček co prcá i nohu od stolu, starší svině atd atd. Každý má svou roli a nehodlá z ní vypadnout. Pokud čekáte nějaký posun ohledně osobnosti hlavních aktérů tak odejděte. Všichni se chovají stejně až budete později schopno předvídat jejich reakce. Nejlepší je vidět skupinu lidí kteří viděli už deset vražd jak křičí po každé když před nimi někoho zabijí. Jinak jde o slušnou oddechovku nad kterou se člověk nemusí dlouho zamýšlet. Tohle je hodnocení jen první série takže dávám obstojné 4 hvězdy.

Mlha (2017) (seriál) odpad!

Režisér řekl: "Budiž nádor". Tak se tedy stalo. Steven King doma zvrací. Proč? Protože jeho dílo plné monster za které by se nestydělo ani nejzvrácenější hentai se proměnilo v mdlou párty kde se rozbil přístroj na tvorbu mlhy. Neděje se tam absolutně nic. Čas od času tam někdo umře v mlze a lidi se tam chovají jako hovada to je vše. Řeší se zde píčoviny toho největšího kalibru. Vždy v jiné lokaci. Jednou v obchodním domě kde všichni nenávidí matku a její dceru která hraje stejným způsobem jako prkno. Jednou zase všichni nesnášejí babku v kostele protože babka má ráda pavouka (babka hraje také jako prkno). A pak se tam občas mihne otec který cestuje do obchodního domu s feťačkou, negrem a buzíkem. Mezitím se tvůrci v každé lokaci snaží o rádoby drama které vypadá ještě hůř než romantická potyčka v turecké telenovele. Postavy v seriálu jsou tak nechutně apatické a hnusně nesympatické, až se zdá že jde jen o nějaké rozhýbané figuríny s mimikou sexuálních panen. Složení hlavních postav z prkenné blondýnky, zženštilého řiťopicha, sklerotického negra, obyčejnou feťačkou z ulice, tlustého negra co se stará o to aby měl dost jídla pro sebe a své břicho a dalších postav jakoby vystřižených z největší spodiny společnosti nutilo můj žaludek dělat kotrmelce stojky a další gymnastické triky. Zkrátka plejáda těch nejubožejších kokotů které rejža sehnal. Můj limit je u čísla šest. Má odvaha a zdravý nesahají tak daleko abych mohl snést další čtyři díly. Seriálový super odpad.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Kingsmani šli do prdele. Po téměř století se Anglie ocitla v takových sračkách že jí nezbývá nic jiného než přijít za chlapáky z USA nechat si od nich pomoct. Po tomto filmu jsem byl nucen vyhodit všechny drogy které se nacházely v mém domě (nelehký úkol). Film byl absolutně kulervoucí. Je jedno jestli si tam Vejčák řeší osobní trable nebo jestli tam rozmrdává každého poskoka zrzavé drogové magnátky. To že nějací pičusové kecají o tom že je ve filmu moc povídání a málo akce je čistá kokotina. I přes to že tam je opravdu více povídání než v v předešlém filmu tak i to povídání mi přišlo záživné a dobře propracované. Co se týče akce. MAMA MIA. Tvůrce se s tím nesral a když má přijít akce tak pouze tak moc přehnaná a směšná jak jen může být. To je tak když vám Elton John zmlátí tři chlapíky a po té s Kingsmanem umlátí robotického psa bowlingovou koulí. Hned na to rozstřílíme skupinu kuchařů a robota pomocí kulometného kufříku s raketometem na víc který se ještě k tomu umí proměnit do štítu. Absurdního arzenálu a bojových taktik je tam ještě mnohem víc. Film si zasluhuje plný počet.

Někdo to rád blond (2004)

To si takhle sedíte ve škole a doufáte že se vyhnete vyučování tím že si pustíte se spolužáky film. Tolik filmů na výběr. Tolik dobrých filmů na výběr. Místo čehokoliv co se mohlo najít na internetu se moji autističtí spolužáci rozhodli pro tento film. Myslím že tímto se inspiroval Adam Sandler při tvorbě Jacka a Jill. Celou dobu jsem měl pocit nepříjemné trapnosti a psychické bolesti. Připadal jsem si jako kdybych měl varlata skřípnutá ve svěráku a přede mnou stála celá má rodina a smála se mi. Vrchol přišel v době kdy si dva negři, převlečení jako dva bílý transsexuálové, pleskali růžovým robertkem přes xicht. To byl tedy solidní zážitek. Kdybych půl filmu neprospal a ke konci neodešel domů tak bych pravděpodobně zkusil pradávný pokus zda-li lze prorazit hlavou díru do zdi. Jde pouze o primitivní píčovinu. I přes to se stydím za to že se mi prvních 5 minut líbilo a že jsem se občas zasmál. Ač nerad tak z nějakého důvodu dávám jednu hvězdičku.

Šingeki no kjodžin - Season 2 (2017) (série)

Mnohem lepší než předešlá série. Důvod proč je lepší než série číslo jedna je jednoduchý. Je to dvakrát kratší takže je tam dvakrát méně kecání o ničem. I přes to se postavy často uchylují ke zbytečnému žvatlání o ničem nebo naopak žvatlání o tom co se zrovna děje. My všichni vidíme že po vás hází ostatní obry, že jedete na koních, že musíte bojovat atd. Není nutné vždycky začít několika minutový rozhovor na téma o tom jak chce všechny zabít a jak musejí někoho zachránit. Horší situace nastává v době kdy je nutné ukázat rozhovor tří skupin otravných, uřvaných kreténů o té stejné věci. Ještě horší je fakt že celá série začne až někdy pátým dílem. Všechny ostatní díly jsou absolutně zbytečné a o hovně. Shrnutí prvních čtyř dílů je takové: Obří potraty se dostanou za zdi. Skupina lidí co jde varovat všechny vesnice je uvězněná skupinou těch přerostlých fetusů, na rozvalinách starého hradu. Mezitím se koukáme na jakýsi pseudolesbický vztah dvou dívek a prozkoumáváme taje absolutně zbytečné retrospektivy o ničem. Musím se také zmínit o tom že většina seriálu je o ničem. Navíc se dostáváme k dalšímu problému jménem charaktery. Máme zde hlavního protagonistu který nemůže vydržet minutu bez toho aniž by zařval každému do ksichtu jak vyvraždí všechno co je větší než dva metry. Dále je tu ťamanka která by pro něj strčila hlavu do kravské prdele. Nejhorší je ale blonďatý transvestita který všechno co tihle zažijí, komentuje tak dlouho a tak otravně jak je to jen možné. Kvůli tomu že byl děj trošku svižnější a byl trošku o něčem tak dávám nejhorší možné dvě hvězdičky.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Slyšel jsem samou chválu. Seriál vypadá že bude absolutně dokonalý. Jak by někdo mohl pokazit příběh kde jsou obří monstra co se dokáží regenerovat? Jak by to někdo vůbec dokázal? Bohužel nezkušený ťaman toto dokázal. Z nějakého poškozeného potratu se vyvalila skupina potracených obříků kteří s radostí žvýkají člověčinu. Nejsem nijak náročným divákem. Nijak by mi nevadilo kdyby se skupina patnácti metrových monster mlátila třeba pět dílů, dala si půl dílu pauzu a souboj si znovu na pět dílů zopakovali. Místo toho se koukneme na hentai kde je celý jeden díl o tom jak hlavní hrdina sedí na místě a ke konci dílu vstane ze země (nedělám si prdel). Nebo celý jeden díl o tom jak prostě uklízejí. Mezi tím na sebe řvou div to sousedům nerozbije okna. Bohužel to jejich řvaní je o tom co už člověk dávno ví. "Hej běží na nás obří Titán". "Ale ne o tom musíme nesmyslně kecat a vést samostatné vnitřní monology dvacet minut". Takovým způsobem asi řeší problém v seriálu každá postava. Tvůrce se očividně rozhodl vydat se jiným směrem a asi si říkal že nikoho nebude zajímat dlouhá bitva mezi dvěma obry. Asi si myslel že divákům se bude líbit jenom kecání mezi postavami o ničem. Člověk by mohl přeskočit deset dílů a i přes to by mu nic z děje neuteklo. Tenhle seriál se vleče pomaleji než hovno při zácpě se zašitou prdelí. V dnešní době vezmou fandové anime všechno ať už je to sebeukecanější hovadina. Jedna hvězdička za skvěle promrhaný potenciál.

Vražda v Orient expresu (2017)

Předem upozorňuji že jsem nečetl knihu ani neviděl jiný film. Pokud bych věděl jak to dopadne tak by pro mne nebyl konec tak kulervoucí záležitostí. Celý děj se točí kolem vraždy které se nestala ve starověké luxus tramvaji. Místo toho se děj postupně obaluje kolem vraždy nevinného smrada. Erkil následně obviní z vraždy snad každého člena vlaku až jsem si říkal jestli to náhodou nespáchal on sám. Propracovaný myslomrdský děj který po trošku nudné prostřední části excelentně vygradoval, mi srazil čelist a nechal civět v němém úžasu. Konec byl absolutně dokonale propracovaný. Co navíc. Žádná postava nebyla nijak otravná nebo nepříjemná. Celé prostředí vlaku bylo úchvatné. Krom té prostřední trošku nudné části bylo celé dílo dokonalé. proto čtyři brutálně vymazlené mustáže.

Liga spravedlnosti (2017)

S čím bych tak začal. Já nevím. Co třeba přeskakováním ze scény do scény mezi několika postavami tak rychle že nebudu vědět jak film začíná a k tomu se ještě podívám na rohatého Belzebuba jak chce ukradnout tři kostky. To je začátek. Když se podaří naverbovat debilního, trapného, otravného superrychlého židáka co zakopává o vlastní nohy, chlapíka zkříženého s nejnovější verzí Nokie a rybu, můžeme se rovnou vrhnout na tu důležitou část kde nám superpadouch a jeho skupina rarášků nakope prdele. Co budeme dělat? Batman dostal nápad. Oživíme mrtvého Supermana kterého jsem se snažil minulí film zabít. No není to geniální. Hned po tom co nám i symbol naděje a spravedlnosti nakope prdel se vrhneme na souboj s Belzebubem do nitra nějaké zapadlé Gruzijské dědiny. Naštěstí se vrátí Superman aby nás všechny zachránil. Belzebub se posere strachy a jeho rarášci hovna milují. Tak ho sežerou i s jeho výkaly. Konec. Je to hodně rozporu plné. Začátek je zmatená blbost prostředek je super a konec taky ujde kdyby hlavního padoucha nesežrali jeho vlastní poskoci. Film má hodně nelogických momentů a celkově by byl lepší kdyby jste si neuvědomili že následuje po Batman vs Superman. Za mě tedy 3 hvězdy.

Don't Knock Twice (2016)

V moderní éře kdy se mimo země třetího světa využívá zvonek, existuje strašidlo které na vás vybafne pouze když zaklepete. Lidé z filmu jsou solidní banda neandrtálců pokud jako kreténi ťukají na dveře. V prvních minutách nás čeká největší klišé hororových filmů jaké vůbec existuje. Děsivá ježibaba z chatky hrůzy zabije negra. Později se o podobný kousek, který jí s černým mladíkem zabral pět minut, pokouší několik dní a stejně ne a ne tu blondýnu zabít. Zkrátím to. Ježibaba potřebuje nějakého lidského pomocníčka aby si mohla lépe otevřít dveře. Pomocníkem se ukáže nějaká ruská šlapka s malým parchantem která celou dobu lhala jen aby mohla zabít parchanta co klepal na dveře. Filmu bych klidně dal čtyři hvězdičky. Atmosféra byla skvělá, bylo to děsivé a napínavé, herecké výkony sice pokulhávaly. Jenže co tomu vysloužilo pouze tři hvězdičky je fakt že film skončil absolutně otevřeně a pokračování není ani zmínka. Pokud ale bude pokračování jsem ochoten dát čtyři.

Jack a Jill (2011) odpad!

Nehodami jsem si zavinil mnoho bolestí. Měl jsem několikrát otřes mozku, přesekl jsem si šlachu v prstu, sekl jsem se do kolena, měl jsem popáleniny třetího stupně na ruce, rozrazil jsem si čelo, srazilo mě auto, zabodl jsem si malou větev do nohy ale nikdy v životě jsem neprožil bolest podobnou té jakou jsem prožíval při sledování tohoto zrůdného průjmu který se rozhodl postižený Adámek splácat dohromady. Neumím si představit co za postižené lidi musel škemrat o to aby přispěli k napsání scénáře protože mi nepřijde že Sandlerovo IQ je negativní o tolik bodů. Nesmál jsem se. Jen jsem se kroutil v psychických bolestech které způsobovala každá vteřina filmu. Připadal jsem si jako chlapík z Mechanického Pomeranče když na něm experimentovali, protože jiným způsobem než se přivázat k židli s násilím rozevřenými víčky se film prostě pozorovat nedá. Tenhle audiovizuální karcinom by měl být vymazán z povrchu zemského. Židi v koncentračních táborech zažívali větší zábavu než jakýkoliv divák tohoto důkazu o boží neexistenci. Nechápu jak se mohl v tomto filmu přijmout roli někdo jiný než nějaký zoufalí bezdomovec za vidinou peněz. ODPAD. Kdyby bylo něco víc než odpad tak na to bezpodmínečně kliknu. Tento film je nový stupeň odpadu.