• Životopisný

Špatná doučovatelka (2019) (TV film) odpad!

Ach boze, to je traparna.. prosim ne, tohle by meli zakazat natacet.. HBO dost kleslo.. film leda tak pro lobotomy

Respect: Královna soulu (2021)

Takovy ty zasadni veci v zivote Arethy jsou lehce prehlizeny, je to ciste zamereno na karieru, o Arethě jako takove se dovite mozna vice na internetu. Je zde vykreslována jako slusnoucka holcicka, ktera vyrostla v kostele, ale to ze prvniho syna porodila jiz ve 12ti letech a druheho hned ve 14ti, to film zamlci. Spousty veci si divak musi sam domyslet, nepripada mi tim padem tento film prilis vydareny. Proto hodnotim jako prumer, vicekrat videt nemusim.

Goethe! (2010)

Vcelku povedeny film, az na cesky dabing kdy mistama uplne vypadavaly dialogy. Kdo ma moznost v originale s titulkama, urcite to bude mnohem lepsi.

Jidáš a černý mesiáš (2021)

Pro me bohuzel celkem dlouha nuda. Nejak jsem cekala od filmu vic. Postavy jsou zde vykresleny velice povrchove a tak jsem s zadnou z nich nikterak nesoucitila.

Na křídlech orlů (2016)

Silny pribeh, bohuzel slaby film. Dalo se z toho vytriskat mnohem vic, takhle je to jen vlekla nuda snazic se obcas zahrat na city.

Hotel Rwanda (2004)

Silny, emotivni a velmi dobre natoceny film.

Desatero přikázání (2006) (TV film)

Dost béčkové zpracování a český dabing katastrofa. První část je zajímavější, druhá mě dost nudila, ale vydržela jsem to dokoukat.

Sisi (2021) (seriál)

Bohuzel musim souhlasit s Kreptry.. ta to naprosto vystihla! Proste tohle nebyl uplne zdareny historicky pocin, nebot to absolutne nesouhlasi. A me to vlastne docela dost vadi, ptz zrovna tyto postavy a obdobi me v dejepise hodne zajimaly. Nevedet o tom absolutne nic a byt o neco jednodussi, pak by to cele bylo asi koukatelnejsi. Vzit Franzovu prostitutku za komornou, to uz asi scenaristi hodne nevedeli jak to cele okorenit..

Pasolini (2014)

Nudaaa. Jedna hvezda za Willema Dafoe..

Divoká dámská jízda (2017)

Nejprve jsem chtela dat jednu hvezdicku a sledovani ukoncit pote co se objevi trapnej fekalni humor v podobe pocurany Jady a Tiffany. Pak jsem tomu ale kdoviproc dala sanci a musim rict, ze i presto jak je to cely predvidatelny, tak druha polovina filmu je mnohem lepsi nez ta prvni. Nj je to slabej film, je to hodne cernej film, ale nakonec se to dalo prezit.