The Last of Us (2023) (seriál)

Tento seriál je jeden z nejlepších a nejpropracovanějších ,jaké jsem kdy viděl.Opravdu super obsazení hlavních postav.Nechybí napětí,skvělé efekty a rozhodně bere i za city.Odehrál jsem oba díly i na playstationu,takže je to má srdcovka.Seriál mě převapil a velmi nadchnul.Škoda snad jen toho čekání na druhou televizní sérii:)).Ale už teď se moc těším

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Tady asi nejde psát nic pochvalného.Film je totálně béčkový,i s ohledem na herce co se zůčastnili natáčení:D.Je vidět ,že dali důchodcům si přividělat.Olwen Fouéré,té jsem se zděsil víc jak samotného vraha.Za mě jedna hvězda je až příliš

Uprostřed ničeho (2023)

Bohužel film obrovské zklamání.Nuda,nuda šeď,klaustrofobické prostředí.Ikdyby tuto roli vzala slavnější herečka,nebo tato slabší herečka ,výsledek by byl pořád stejný.Možná dobrý nápad,nikoliv výsledek

M3GAN (2022)

Mě naopak tento snímek velmi zaujal.Napínavý moderně spracovaný.Oproti panence Chucky lepší děj a ne tak smrštěný.Co mě strašně zklamalo,je český dabing.To je oprsvdu otřes.Za samotný film dávám plný počet hvězd :))

Sirotek: První oběť (2022)

Tesil jsem se moc na druhy dil.Bohuzel hodne zklamal.Zadne napeti,ani dobre herecke obsazeni.Myslim ze na timto dilem vse zvela pohrbili.Cloveku to chvilemi prijde i jako parodie na horor.Zacatek navnadi a od pulky nuda,nuda ,sed

Yellowstone (2018) (seriál)

Opravdu moc pekny serial.Nechybi napeti,necekany dej,dojemnost.Kevin Costner roli opravdu vevodi a prekvapil.Moc krasna krajina a i prostredi serialu

Trol (2022)

Moc pěkný film,krásná krajina a za mě odpočinkové.Člověk vypne a nemusí přemýslet:).Asi není již co dodat

28 dní děsu (2022) (pořad)

Velmi pěkné a napínavé.Pokud někdo v něco podobného věří,nemůže být zklamán,je to dokument a ne film :D.Za mě pěkně zpracované a dávám 5 hvězd

Wednesday (2022) (seriál)

Hezky propracované postavy,zajímavý děj.Co se týče hlavní postavy bravurně zahraná role.Nicměnně čekal jsem od seriálu trochu více.Člověk by chvílemi opravdu usnul.Není pravda,že Wednesday ani jednou nemrkla,jak už někdo uvedl.Stačí si pustit například 6 díl 45 minuta,tam mrkla zaručeně.Snad vyjde druhá série a bude více záživná.Nebýt hlavní postavy,byl by seriál za mě úplně o ničem

Proti ledu (2022)

Jeden z nejkrasnejsich filmu o Gronsku co jsem videl.Pro nekoho to muze byt ponekud nudny film,pokud cekaji akci,bomby,strileni. Je to dost smutny pribeh v drsnem prostredi.Avsak v podani Nikolaje Costera byla podan opravdu super vykon.Jinak jak za 5 hvezd dat ani nemohu.