• Rodinný
  • Romantický

Velký Gatsby (2013)

Je to dobrý film, ukazuje jak člověk může budovat celý život vše jen pro jednoho člověka a ten ho stejně kvůli penězům jiného odkopne. V knižním provedení se mi to líbilo více - tento film trochu zničily, že ho udělaly takový moc veselý a zaměřený hlavně na Gatsbyho mejdany! ->Ta knížka má hluboký a dojemný příběh a v tomhle filmu jsem to trochu postrádala proto 4 hvězdy, ale jinak se mi fakt líbí ten obsah. U knihy se člověk těžce ubrání slzám u toho filmu to není takové. Jinak Leonardo DiCaprio nezklamal - hraje výborně jako vždy;) a dost přesvědčivě !!

Kokosy na sněhu (1993)

Film, který patří rozhodně mezi jednu z nejlepších komedií!! Fakt jsem se hodně dobře bavila!! -> A ten konec kdy jako vítězi povstanou a ikdyž vědí, že vítězství rozhodně nezískají jdou a dobojují si to až do konce ;)) Fakt moc dobrý film.

Ať žijí rytíři! (2009)

Ikdyž si tu všichni stěžují, myslím, že je to dobrý film.. Je veselý ale zároveň i smutný - je akční.. A na to jaké příšerné české pohádky se u nás točí, tak tohle ikdyž to pohádka úplně není je proti tomu na jasné 4 * ..Film má spoustu dobrých scén, všechny ty vynálezy jsou dobré a originální.. Mě se film moc líbil ;)) A určitě stojí za to ho vidět!

Pravidla hry (2008)

Můžu se zeptat kde jste tenhle film našli? Nikde není ke stažení! ani online ke shlédnutí.. ://

Bohouš (1968) (TV film)

Ten film je dokonalý, i když je ze starší doby a je černobílý - to vůbec nevadí.. Přestože má film nějakých 30 minut, pobaví lidi mnohem více než některý 2 hodinový film..

Surfařka (2011)

Tento film je velikou výjimkou oproti ostatním filmům, tím, že je vidět pohled na vztah od obou osob, a ještě po docela dlouhou dobu od dětí po mladistvé kdy se jim liší názory.. Je to zajímavě natočené, protože přesně takhle to je v životě, cokoliv uděláme tak každý to vidí jinak.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Tento film bych hodnotila jako velmi dobrý, je velikou výjimkou oproti ostatním filmům, tím, že je vidět pohled na vztah od obou osob, a ještě po docela dlouhou dobu od dětí po mladistvé kdy se jim liší názory.. Je to zajímavě natočené, protože přesně takhle to je v životě, cokoliv uděláme tak každý to vidí jinak.