Perníkový táta (2008) (seriál)

Prý "Perníkový táta" tak tady si někdo dělá prdel!!! To je zatím bezkonkurenčně nejhorší název zvolený od distributorů, nebo který lempl to má na starosti. Mám jen takový tip, co raději nechat původní název? Určitě lepší než vymýšlet takovéhle sračky. 1. série 100% , 2.série 100%, 3. série 70%, teda začátek třetí série je tak za 30%, dost dlouho trvalo, než se to rozjelo. Začátek 4.série 20%, prostředek 30% a konec už zase stoprocentní!!! 5.série 100%.

Náhlá smrt (1995)

Vrtulník v hokejový hale, zajímavé.

Pohřben zaživa (2010)

Zajímavé kolik srandy se dá zažít v rakvi.

TRON: Legacy 3D (2010)

Celkem nuda a ani to 3D jaksi nebylo ono. Pro mě velké zklamání. Ani nevim proč dávám tak vysoké hodnocení.

That's It, That's All. (2008)

Úžasná jízda. Nejlepší film o snowboardingu. MGMT potěšili. Dřív jsem chtěl umět kung-fu jako Bruce Lee, tak a teď chci umět to co Travis Rice. Bohužel mám asi zase smůlu.

Čarodějův učeň (2010)

Asi si to nezaslouží tolik hvězd, ale já jsem se i navzdory, že tam hraje ten moula Cage, strašně bavil. Určitě lepší než (zatím) poslední Harry.

Generace X (2005)

Přirovnávat tuhle slátaninu k Americké kráse a Donniemu je nehoráznost, to si ty filmy nezaslouží.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První dva díly super. Bohužel další díly jsou čím dál horší. Snad bude druhá série lepší. Jinak spíš doporučuji seriál Dead Set, líbil se mi víc.