Ani mě nehne (1998)

Naprosto nic, bez hereckých výkonů, vlastně i bez herců, bez nápadu, bez napětí, příběh na úrovni nudného seriálu.. Co je to za blbost, když někdo uprostřed města rozbíjí výlohy, pak tam střílí do výloh brokovnicí a nevzbudí to jednoho jediného občana.. Možná že to bylo město mrtvých a nebo hluchých.. Jednu hvězdu za to, že bylo poukázáno jak jsou policisté hloupý:-))

Doghouse (2009)

Celkem mizerná zombokomedie s celkem dobrejma hláškama hlavních protagonistů.. Ten nápad s ženami na dálkové ovládání by nebyl vůbec špatný:-)) Škoda že si s tím rejža trošku více nepohrál..

Kráska v nesnázích (2006)

Na to že je toto dílo prezetováno jako romantická komedie, tak mě občas děj filmu vyděsil svou morbidností.. Kdo mě tady absolutně rozsekal svým hereckým výkonem byl Jiří Schmitzer, no tak to byla paráda.. Ten toho slizouna vůbec nehrál, ten se v něm maximálně vyžíval:-))

Rychlí a zběsilí (2009)

Jsou prostě rychlí a zběsilí, nic jiného se od nich už nedá čekat.. Ale rozhodně jsem se nenudil, celou dobu bylo na co koukat:-))

Bubliňák (2001)

Tolik známých tváří pohromadě a klidně z toho vzikne taková tragédie..

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Odpočinková podívaná nejen pro děti, která rozhodně pobaví.. A řekl bych, že se tento díl povedl o něco více než dvojka.. Animační provedení na úžasné úrovni..

Gran Torino (2008)

Mistrovské dílo v podání samotného mistra.. Tento film nepotřebuje komentář, ten se musí jenom vidět.. Kdo neuvidí, nepochopí.......

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Asi ne každý bude souhlasit s mým hodnocením a následně i s přidaným komentářem, ale od toho tady to hodnocení máme:-)) Po delší době jsem byl uchvácen filmem ve kterém byla na prvním místě triková digitální kamera a zručnost toho pána co za ní seděl:-)) Ostatní herci se snažili až někde na druhé koleji připomenout že tam vlastně jsou také.. Od Megan jsem si tady sliboval hodně, ale.... zdá se, že má ještě dost daleko do dobré herečky.. Co se týče výkonu Shia LaBeoufa, tak ten se hodně snažil a bylo to i vidět a jeho jsem ve filmu nepřehlédl:-) Můj názor je takový, že by se nenašel nikdo lepší na ztvárnění tohoto žánru filmu.. Michael má vše dotažené do maximálního detailu, takže z toho většinou vznikne pompézní podívaná, až s nechutně úžasným audiovizuálním prožitkem.. Druhý díl nesmírně dobře sekunduje prvnímu dílu.. Samozřejmě že jednička byla o trochu lepší, ale většinou nikdy nebude pokračování lepší než první nápad.. Abych nepěl pouze ódu na samá pozitiva, tak tady je pár věcí které se moc nepovedly: Skoro otřesná hudba (zaslechl jsem tam snad jen "Limo párky" a na konci snad "Gríňáky"), občas jsem nevěděl kteří jsou ty zlí:-))

Děsnej dupák (2009)

Další nepovedená parodie na spoustu filmů.. Film absolutně bez obsahu.. Jednu hvězdičku dávám za těch pár vtípků, které mě občas probudily ze spánku:-))

Amerika, jak ji neznáte: Prohřešky proti desateru (2003)

A že prej je Amerika zemí neomezených možností:-)))) Když tam může jakejkoliv sádelník hrajícího si na brutálního cajta, kterej má nabouchanejch patnáct dětí buzerovat mladý děvčata za to že nosí bokovky, takto pardon, ale to je asi ta druhá tvář spousty lidí vysněná tvář Ameriky.. A další nářezová záležitost z tohoto dokumentu je vedení evidence sexuálních delikventů na internetu, včetně popisu bydliště.. No když demence, tak maximální..