Quantum of Solace (2008)

Jak už zde bylo několikrát zmíněno, nový Bond dělí diváky na dva druhy. Jedni jsou zastánci klasiky a druzí jsou zastánci posunutí Bonda jiným směrem.. Já jsem zastánce klasiky, takže z tohoto dílu nijak extra unešen nejsem. Hned první co mě zarazilo bylo že to navazovalo volně na předešlý díl.. A bohuže do role Bonda mě herec Daniel Craig vůbec nesedí, ne že bych ho neměl rád ale prostě nemá to co by měl mít.. Pro mě byl vždy Bond neohrožený bojovník s obrovským šarmem a vybaven různými technologicky vyspělými hračičkami.. A samozřejmě jeho nesmrtelné hlášky typu "Jmenuji se Bond, James Bond" a nebo "Co si dáte k pití?: Martini - protřepat, nemíchat". Nebyla to špatná podívaná, sice mohlo být trošku více akce na místo spousty dialogů, ale jako akční film dobrý..

Austrálie (2008)

Hezký romantický příběh zasazen do nádherných scenérií Austrálie.. Ale trošku zbytečně dlouhý, zhruba od poloviny filmu se to celé naklání do trochu nudné polohy a až ve finále se to zase trochu narovnalo.. Na to že je to velkofilm který měl rozpočet 120 milionů dolarů tak digitální efekty jsou až moc viditelné a neslučitelné s takovou nádherou která je v Austrálii k vidění.. Stručně řečeno efekty někdy působily jako pěst na oko:-) Jinak příběh dvou zamilovaných cukrátek podle přesně zavedeného klišé musel samozřejmě dopadnou stylem "Zazvonil zvonec a pohádky je konec, a jestli neumřeli tak žijí dodnes":-) Film jsem sledoval se svou přítelkyní takže proto je moje hodnocení tak vysoké:-))

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003) odpad!

Tak jsem se zase pokochal totální demenťárnou, která nemá hlavu ani patu.. Všem kdo to ještě neviděl, vřele doporučuji se na to ani nedívat, protože jinak budete stejně nas... jako já..

Zlodějská partie (2009)

Klasická zlodějská podívaná s výborným obsazením.. Spojení Antonia a Morgana prostě nemůže zklamat:-) Ne samozřejmě že může, ale toto dopadlo dobře.. Promyšlený příběh s rozuzlením až v samotném závěru..

Temná bouře (2006) (TV film)

No toto, to zase byla ztráta času.. Sci-fi by asi mělo vypadat trošku jinak, než že si nějakej "umělec" sedne k počítači a vytvoří si tam pár pěknejch obrázků a hnedka z toho musí natočit film který nemá hlavu ani patu..

Fanoušci (2009)

Průměrná tragikomedická road movie která ani moc nezaujme, ale na druhou stranu zase až tak nenudí.. Pár dobrejch vtípků proběhlo, takže za 3* je to tak adekvátní.. Nejlepší část je když fanoušci Star wars soupeří s fanouškama Star treku:-)

Pohádky na dobrou noc (2008)

Docela trapnej pokus o novodobou pohádku.. Chudáci děti co se na to budou dívat.. Už teď je lituju jak budou zklamaný:-( Ubohý výkon Sandlera jako obvykle nezklamal, dělat ze sebe debila umí každej i já, akorát on to musí předvádět na plátně:-) Jediný co tam stálo za něco bylo morče který mělo tak brutálně vyjetý oči jako kdyby nedělalo nic jinýho než se cpalo koksem:-)

Geriho hra (1997)

Nádhera, škoda že jenom 4minuty..

Star Trek (2009)

Ani nevím co pořádně k tomuhle filmu napsat.. Byla to pastva pro oči a lahodící pochoutka pro uši:-) Jediné slabé míso to mělo a to bylo setkání Spocka z budoucnosti a Spocka z přítomnosti.. Vždycky jsem si myslel že se nikdo nemůže potkat sám se sebou v jiné časové linii.. Pokud by se potkali, tak jeden z nich by přece musel okamžitě přestat existovat.. Toto je snad první film kde se setkali a nic se nestalo.. Jinak není co bych dále hodnotil, protože už by to byla jenom a jenom chvála.. Takže si to zasluhuje jasných 5*.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Když jsem se dozvěděl, že se budou natáčet nové díly, tak jsem byl jak u vytržení.. Jsem věrný fanoušek Red Dwarf:-) A jak tak koukám , tak se tady většinou s názorem shoduji, první díl byl celkem slabotka, ale ty další dva to plnohodnotně vynahradily.. Red Dwarf je asi jediný seriál u kterého je dabing lepší než původní znění.. Ikdyž je to možná tím, že jsem viděl nekolikrát všechny díly a na ty hlasy jsem si prostě zvyknul.. Takže si počkám až to Česká televize nadabuje a dám si to znova..