Žoldák: Legie zkázy (1998)

Kurt Russell celý film čuměl jako chleba z tašky:-) A za to ode mě dostává jednu hvězdičku..

Mezi námi zvířaty (2006)

Animace vypadala jako by byl tenhle film tvořen tak před deseti lety.. No a co se příběhu týká, tak to byl teda výkon:-( Zaznělo tam spousty vtípků, ale jen opravdu málo jich bylo opravdu vtipných..

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

To snad ne... A takovej hezkej první díl to mělo.. Česká kinematografie nabírá na obrátkách, akorát škoda že směrem do pekla..

Labyrint lží (2008)

Nejdříve trochu zklamání nad konverzační smrští na úkor akční podívané, ale s odstupem času si říkám co bych vlastně čekal od špionážního thrileru.. Leonardo DiCaprio v hlavní roly maximálně válcuje Russella Crowea, a to jen proto že celý film je napsán hlavně pro Leonarda.. Také jsem si nejdřív říkal že spojení Ridley a Russell už tady bylo, tak je jasné kdo bude hrát hlavní housle a ono je to přesně naopak.. Je to zajímavá podívaná, ale nesmíte se nechat odradit první částí filmu která opravdu stojí jen a jen na konverzaci..

Smrt čeká všude (2008)

Tak tahle ženská má snad koule:-) Natočit dobrý válečný film z pohledu ženy mě vždy přišlo jako naprostá utopie.. Ale jak je vidno, tak se sen stal skutečností.. Naprosto nejlepší film z prostředí zmítaného válkou a konflikty Iráku.. Měl jsem strach aby se celý film neřešily pouze vztahy a pocity mezi pár vojáky v jednotce.. Naštěstí tomu tak vůbec nebylo a akce střídala akci.. Kathryn - smekám před Tebou..

Maverick (1994)

Štístko Mel Gibson a roztomilá Jodie Foster ve westernové komedii.. Pár naprosto vynikajících seků, jeden musím zmínit a to když lupič(Danny Glover) okrádal Mavericka a střetly se jejich pohledy:-)) Je uplně jasné co tím chtěl režisér říci.. A ještě nesmím zapomenout na fingované přepadení indiány:-)) Jinak bych tomu ani nic nevytýkal, protože, ač to bylo tak dlouhé tak to pořád plynulo, bavilo a nenudilo..

Perný den (1964)

Jojo, co naplat, Beatles ve své době platili za to nejlepší co vůbec bylo k vidění a slyšení.. A asi jen tak je někdo nepřekoná.. Klobouk dolu..

Yes Man (2008)

Konečně komedie dle mého gusta.. Jasně, každý si řekne že to byla taková normální komedie podle nastaveného klišé typu: chlapa opustila holka, je zdrcen vlastním životem, pak se něco stane a on se úplně změní, najde si holku a vše skončí happy endem.. Jasnačka všechno tady je, ale pro mě se tenhle film stal přesně tím že to klišé překonal a sám se jím stal, a proto všechny následující filmy tohoto typu budu srovnávat s tímto.. Je to subjektivní pocit, prostě se mě trefil do noty.. A hlavně famózní výkon Jima Carryho ve vrcholové formě tomu dal prostě značku: příjemně strávených 104 min..

Kuťáci (1976)

Neuvěřitelná dvojka:-)) Už od prvního dílu bylo jasné, že to bude nářez.. Byl, je a bude to jeden z nejoblíbenějších seriálů.. Zbytečný něco dalšího dodávat..

Po stopách krve (1969)

Dobrá česká detektivka s Rudou Hrušínským.. Napínavé až do samotného konce..