• Thriller

Něžné vlny (2013)

Poklona panu Smutnému, kamera je perfektní. Filmu dává tu správnou atmosféru a odlišuje ho od ostaních. Skvěle zvládnutá práce. A tím jsem tak trochu vyčerpal klady. Pak už to nějak nedrži pohromadě, tohle retro se prostě nepovedlo. Nedokážu říc co konkrétně je tam blbě, tak od všeho trochu mimo kamery. Na jedné strně skvělá kamera na druhé příšerná hudba a mezitím jsou herci kteří to nějak nemějí zahrát a režisér, který se zjevně ztratil ve svém scénáři. Tak, že za normálních okolností bych dal odpad, ale díky kameře a plakátu dávám 3 body.Vím je to nespravidlivé.

Účastníci zájezdu (2006)

Skvělá komedie , která je každým dnem lepší a lepší. Tomuhle filmu opravdu není co vytknout a je vidět , že když se dobře připraví scénář nacastujou herci a režisér ví co chce tak je to super. A neodpustím si, byť jsou to vedlejší role tak je to kořením filmu řidiči jsou prostě skvělí. Během film jsem se těšil kdy se zase objeví .

Roming (2007)

Ono je to slabší než ty 3 ale mě nějak ta dvojka Labuda a Bolek baví.

Andělé všedního dne (2014)

Tak nějak se to nepovedlo. Hluboko dole je zajimavý nápad, ale Alice ho velmi špatně uchopila myslím, že tím že si scénář psala a film i režirovala tak se nechala unést někam kde to běžný divák, který nečetl scénář nemá šanci pochopit. Bohužel tomu daji nafrak i kamerové triky které z toho najednou trči a člověk má pocit jako by to byl reklamní blok. Tak příště.

V peřině (2011)

Nevím jak se k tomu postavit. Scénář byl evidentně napsán pod vlivem dost silných návykových látek. Pravděpodobně i režiserokameraman se věnoval víc konzumaci stejných návykových látek jako scénarista, než čtení scénáře. No ale co funguje skvěle jsou písničky. Evidentně ten film dobře funguje na děti. Tak, že tento film se stane rodinným jen tehdy pokud rodiče k projekci dostanou to co šňupali tvůrci pak to vidím na pět hvězdiček. A film bude asi 333D

Krásno (2014)

Problém je v tom, že tento vylm vzbudil příliš velké očekávání než co vlastně je. Tak, že setkání s realitou pak škrtá bod za bodem až spadne na odpad z kterého se to odrazí protože to je vlastně debut. Beru to tak, že koukatelný to je a dá se to vydržet.

Hodinový manžel (2014)

Začnu klady. Byl jsem nadšen, královsky jsem se bavil. S kina jsem odcházel s dobrou náladou a to tedy se mi už dlouho u českého filmu nestalo. A teď pár mínusů. I do toho filmu se vkradl takový ten seriálově televizní systém natáčení, to v poslední době jbohužel v čechách dost častý jev. Jako by si štáb odskočil z natáčení seriálu na film. Tomu to trendu se vymykaji Něžné vlny kde kamera je prostě výborná. Někde, se rejža moc nezdržuje s vysvětlováním a palí to rychle dál kdyby v tom duchu byl celý film tak ok. Ale to jsou jen drobnosti. Klady převládají a musím říct že by mi nevadilo si na něj dojít ještě jednou.