Gekijōban Naruto: Daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005) odpad!

hrůzsa děs. Kishimoto-sama se obrací v hrobě.... ne počkat, on je pořád živej... no každopádně mám podezření že tenhle film dělal někdo kdo moc animaci nerozumí (Shikamaru si není vůbec podobný!) a hlavně.... V ZÁVĚRU, KDY SE ZE ZEMĚ VYSUNUJE BŮHVÍJAKÝ STOJAN ( který je pak rozdrcen tím bossem..už si to moc nepamatuju no) SI VŠIMNĚTE JAK NESKUTEČNĚ MIZERNÁ ANIMACE TO JE.

Naruto (2002) (seriál)

Naruto mě naprosto pohltil neskutečně nádhernou škálou úchvatných postav a naprosto perfektním soundtrackem. Manga je taky fajn, ale anime mi je blíž. škoda jen některých fillerů protože tam jsou i takové které jsou fakt ohavné.

Fontána (2006)

Lehká balada. Skvělá hudba. Filmová perla.

Transformers (2007)

Není to absolutně moje krevní skupina. Tohle bych nedokoukal ani v televizi, natož v kině. I kobra 11 má lepší děj. Dvě hvězdy za to, že se prostě z tohodle tématu víc vytlačit nedalo. Stále mě ale trápí jedna otázka.. kdo vymyslel to, že by roboti takovéhle kategorie za účelem zničit druhého používali klasickou lidskou "rvačku". čekal bych nějaké chytřejší metody.

Kontrakt (2006)

pro fanouška Cusacka docela zklamání. Jak už tu bylo řečeno, je to klasické béčko alá Clifhanger. Dobré tak na sobotní nudný večer u televize.

Superman se vrací (2006)

Dokoukal jsem to... kupodivu. Hvězdička za vizuální efekty. Jinak děsná klasická americká pseudoromantickohrdinská blbost. Jor-El se asi obrací v hrobě. Doufám že už žádný další remake nebude, ačkoliv to tak bohužel z filmu vypadá.

Saw 3 (2006)

Myslím že dokázal vytěžit naprosté maximum ze svého potenciálu. V životě bych nevěřil že můžou udělat po jedničce smysluplné pokračování ale stalo se, děj zapadal celkem dobře do sebe.. i závěrečné rozuzlení celkem přijatelné.. rozhodně to nepovažuju za neúspěch.