Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Ze 4. filmečků pro někoho nejhorší díl. Nejmenší tržby, a plno kritiky. Pro mě díl nejlepší. Co ztratilo na akci, nabralo na humoru. Dlouho jsem se tak nezasmál. Chris Rock tomu přidal asi to co bych tam mít nemusel, ale vynahradil mě to Pesci. Ten se předvedl o 100% víc jak ve třetím díle. Jestli se má pan Donner ještě předvést ať nám dá páté pokračování Murtaughové rodinky.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Takže můj komentář bude stejný jako Kev Spa. Neskutečná podívaná z které se nemohu ještě vzpamatovat. Bože, takové filmy posílej!

Robocop (2014)

Příjemné překvapení. Podle hodnocení jsem od toho nečekal žádnou pecku, ale pro mě za 4. Parádní sci-fi podívaná ve které nechybí AKCE. Trošku jsem viděl na začátku Transformers. WOW! A zahráli to kluci ušatí Kinnaman a Jackson taky perfektně.

Need for Speed (2014)

Tak snad jen Ty krásné evropské auťaky mě nadchly. Herce bych vyměnil snad všechny. Trapné scény s navigujícími 5. helikoptérami mě u tohoto "Thrilleru" až rozesmáli. Nejsem fanouškem této hry, ale asi kdybych byl, tak jí přestanu hrát.

Noe (2014)

Noo , tak jsem vůbec nevěděl co od tohoto filmu očekávat. Trochu jsem postrádal "konec". Film nepostrádá ani minutu akce. Máme v něm i dramatické chvilky u kterých si rozkoušete nehtíky. Jednoznačně mě film okořenila krátká role Anthonyho Hopkinse a docela dobrý výkon Emmy Watson. Pro mě dobrá trojka.

Temný rytíř (2008)

Pro mě nejlepší Batman všech dob. Ať si říká kdo chce co chce. Nepřekonatelná role Heatha Ledgera mě tak zachytila že jsem si po filmu na ovladači zmáčkl tlačítko <- tuning a 152 minut jsem si dal znovu. A jenom sem se ptal je ten život spravedliví? Já chci pana Ledgera snad i jako Batmana samotného a to v dalších 5. snímcích. Bohužel! Film je na Blu-ray v mé filmotéce a je hned za Temným rytířem a Temným rytířem. Jdu si ho pustit znovu!

Kmotr (1972)

Po právu považuje Americký filmový institut tento filmový orgazmus za nejlepší snímek všech dob. Neskutečné herecké představení Marlona Branda a Al Pacina mě otevřela pusu že jsem musel sníst za těch pouhých a neskutečně krátkých 169 minut nespočet much. Neuvěřitelně zfilmované Gangterské gala představení kde nechybí zkrátka nic. Snad jen dalších 169 minut. Děkuji za zfilmování bestselleru Maria Puzoa. "Jen" 3 oskaři ?

Rivalové (2013)

Našel, nebo vynalezl snad někdo stroj času? Je možné že je někdo tak podobný jako jsou herci ve filmu Rivalové na skutečné závodníky Formule 1? Film u kterého jsem brečel od 3. minuty. Neptejte se mě proč, ale je to tak. Napětí, Závist, Hněv, Sex! Takový film jsem chtěl a mám ho! Husí kůže mě doprovázela po dobu 117 minut tohoto luxusního drama. Zapůsobilo na mě prostě vše co mohlo. Rivalita Hemswortha a Bruhla je neskutečně přenesená na mojí velkoplošnou obrazovku a já tam sedím na tribuně a řvu HUNTE JEĎ! Zážitek za 5 z 5!

Americký gangster (2007)

Snímek na který jsem se opravdu těšil. Však jde o mafiana, který vydělal přes 60 milionů dolarů. Frank Lucas na plátně wow. Hned jak jsem vyděl obsazení herců, tak mě bylo jasné že jsme na správné cestě. Danzel Washington a gladiátor Russel Crowe předvedli krásnou fotbalovou Ligu mistrů. Celkový film je pro mě návrat ke Kmotrovi s mafiánskou tématikou. Proč ho jen ten Roberts chytl tak brzo? :-) Jestli se mě někdo zeptá na Gangsterku, tak mu vřele hned po Kmotrovi doporučím Amerického Gangstera. Za mě 5z5