Legenda o Tarzanovi (2016)

Opět mě dostal Samuel L. Jackson. V poslední době jsem pár filmů s ním viděl a vždy jsem byl potěšený. Celkově film není tak špatný, jak je tu popisován a rozhodně je to lepší, než Kniha džungle, která mě fakt nudila. Tady je to slušných 70%.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Eva Greenová a S.L.Jackson mne jako vždy potěšili. Eva svou noblesou a šarmem a Samuel svým umem. Škoda že nedostal více prostoru a naplno se projevil až ke konci. Jinak bylo vše až podivně ladné.

Vzkaz v láhvi (2016)

Film začíná velmi pozvolna a s pokračujícím dějem nabírá na obrátkách. Profil psychopata je parádní a jediné co je ve filmu udivující je neschopnost policistů v určitých okamžicích. Celkově film vzbuzuje emoce a to je asi v tomto tématu nejvíce podstatné.

Ona (2013)

Tento film ve mě zanechal cosi nečekaného. Musím upřímně říct, že láska s operačním systémem je něco nepředstavitelného. A zjištění co je za takovým vztahem je snad ještě překvapivějším. Za mě film velmi vizionářský, protože až jednou člověk vymyslí něco takového, tak bude konec člověka sociálního a nastane začátek člověka kybernetického.

Poslední skaut (1991)

Parádní film a ještě hustější hlášky. Miloval jsem devadesátky. :)

Sněhurka (2012)

To byl strašnej shit. Jediné co mě trochu bavilo, byli trpaslíci. Ostatní o ničem od kostýmů přes postavy až k ději. A naprosto jsem nepochopil tu písničku na konci. Celkově peklo na LSD.

Teorie tygra (2016)

Špička. Opravdu typické rysy ze života. A jediný, kdo je na tom asi opravdu špatně je uživatel Tetsuo.

Týden bez závazků (2011)

Takové slabší 3 ⭐️. Jako začínalo to slušně, kdy mě několik scének fakt rozesmálo. Čím víc se blížil konec, tak tím víc to dostávalo patos a přehnanost.