Hra peněz (2016)

Film super. Trochu mě překvapilo hodnocení tady. Za mě to mělo vše, aby mě to bavilo. Zápletka, vtáhnutí do děje, přiměřená délka a finální rozuzlení. Sice se už na to asi znovu nepodívám, ale slušných 75% to má.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Takže série Kameňáku opět nezklamala. Stále je to jen o tom, že se tam kupí méně či více trapné vtipy a to je celé. Jako kdyby jste řekli hercům: Chceš si vydělat a přitom noc nepředvést? Tak pojď hrát v Kameňáku. Jestli na tohle šel někdo do kina, tak ho lituju za ztracený čas, peníze a intelekt.

Top Gun (1986)

Film mého dětství, kde se všichni ti letci stali mými hrdiny. Film je parádní. Prostě se na něj i po letech rád podívám a to jak z pohledu bojových letadel, hudby, mládí, které z filmu jen čiší. Je to prostě klasa. :)

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Kouzelnický svět v USA bez Heráka. Musím říct, že nejvíc ze všeho mě bavila komediální postava Kowalského a všechny scény se zvířaty v kufru a nebo s Hrabákem. To bylo super a ostatní by tam být ani nemuselo. Trochu mi to ukazuje náš opravdový svět, kde je ničíme a zabíjíme ty němé tváře ať už pro potěšení, peníze a nebo jen z vlastní hrabivosti. Pak tu musí být lidé, kteří naopak bojují za to, aby tato zvířata přežila a lidé je více pochopili. Moc pěkně natočené a 3D bylo impozantní.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Pokud to měla být hororová komedie, tak tomu chybělo víc humoru a pokud horor, tak zase víc napětí. Přišlo mi, že si to snaží vzít z každého něco a ve výsledku je to vlastně nic. Jen taková běžná tuctovka, která neurazí a zároveň nenadchne.

Mars útočí! (1996)

Před lety určitě fajn a veselá podívaná. Tak trochu jiný pohled na návštěvu z vesmíru respektive z Marsu. Výborně zahrané od všech předních herců. Jen ten děj teochu pokulhává. Na tu dobu moc pěkná animace marťánků.

Týpci a zbraně (2016)

Jako příběh podle skutečnosti je fajn, zvlášť, když si člověk uvědomí v koloka letech to dělali. Smutné na tom je, že něco takového vůbec šlo udělat, když jim bylo tak málo a nikomu to nepřišlo divné. To mi vytvořilo jakousi pachuť na celkovém filmu. Dnes se prostě vyplatí být sráč, podvodník a gauner, protože po odpikání nějakého trestu si lidi rozjedou další slávu na svém příběhu.

Tajný život mazlíčků (2016)

Tak tohle jsem fakt nepochopil. Žádný děj, vtipy, zápletka...prostě nic. Nejvíc mě asi bavila pudlo-metalová scéna.

Táta je doma (2015)

Tak Will Ferrell přešel z pubertálních komedií na rodinné pubertální. Trochu mě tam mrzela role Marka. Myslím, že na tyhle role má ještě čas. Jinak to bylo dost o ničem. I vzájemné potyčky Willa a Marka moc vtipné nebyly, takže za mě podprůměr.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Taková ta klasická tuctová americká komedie, která nemůže dostat víc než 3 hvězdy, ale ono je to vlastně TOP, co dostat může. Sem tam nějaký vtípek a pocit, že máte odškrtnuto, že jste to viděli a vidět už nemusíte. :)