• Thriller

Pat a Mat znovu v akci (2018)

Pat a Mat jsou megaborci, a sebevětší kokotina o nich je megapovedená :-) To se snad ani nedá vykurvit... Buďte rádi že je máme.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

No to mě poser kozy. Sem si chtěl dneska zatopit, hodím polínko do krbu a šáhnu po dalším, a co se nestane, do prstíčku si vrazím třísku dlouhou jak tejden před vejplatou a přímo pod nehet prstíku, co se s ním vokazuje fakáč. Tak si pustím Meg, bych se trocha sklidnil, páč ananas v Legendariu mi moc nepomoh. Koukám na tu pitominu, a jak se mi tak klížej voka pod tíhou alkoholu, koukám, že to je docela dobrej trajler. Nejlepší byl ten čínskej tlusťoušek s kruhem kolem nafouklýho bříška.. No a tak sem to celý sjel, dostal jsem se k tomu díky Jásoňovi a doporučení. Nebo tak nějak. No a chci Vám tímto říct, že sjet Meg bylo tisíckrát lepší, než si vrazit megatřísku pod nehet prstíku, kerým vobvykle vokazuju přechodníkům fakáč...

Země bez zákona (2012)

Moc hezký kousek, pokud chcete něco z takový tý starý šedý doby, kde se všici jebů a nejrdši by se jebali navzájem..Natočený je to moc hezky, a přes to vše jsem u toho dokázal někde v půli, po čtvrtý dvanáctce Krušovic, směle vytuhnout. Ještě že to je vo prohybycy. Jo. Takle tvrdej jsem byl..

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Prdel plnou, měl zřejmě pan Martin, dyž napsal tudle sračku. Naštěstí to Fukua zrejžoval tak blrilantně, že z toho mám fak dost hustej pocit, přes to, jak to pan šedivá Julie Roberts vymrdává svým nic neříkajícím facem. tzn, bych to shrnul na jednu hromadu, je to přesně to, co mi vrazilo prd do zadku, vytřeštilo voko, a vyřešilo quesčn, estli se dá jiščo pofajndovat něco kloudnýho na vočum. Je to takový koukatelný prázdno. P.S. pokud někdo hledá opravdu trejfnej komentík, nechť počte kolegu Verbala, páč ja to tak fajně prostě nedal.

Muž na míru (2013)

Jednoho rána, jsem si své oblíbené grilované hovno namazal voňavou čerstvě chcíplou ropuškou, vobložil jsem to hadíma jazýčkama a přilil do smradlavýho keloše pintu vyblitýho piva. No a pak jsem si to tak celý mazlil až do večera, znáte ten pocit jak se na něco těšíte a pak si to celý ladně polknete..takže jsem si k tomu labůžu naladil A kejs of jů, no a čekal jak mi ten hit natrhne prdel.. Asi kdybych zůstal u tý zmíněný laskominky, udělal bych léééépe.

Jde si pro nás noc (2018)

Čistá práce... rozdělil jsem si to na dvě pokoukání, páč jsem někde v polovině musel vyderatizovat obývák... jo. Tak moc mi chcala krev z obrasofky..Celkově je to super, leč poněkud krvavější, než i já čekal :-)

Vpich (2011)

Film o fungování dnešního světa .-) Tak to prostě je, a jediná spása je mít kokain pod nosem..

Kdopak to mluví 2 (1990)

Jsem tak nějak přemejšlel, když jsem se tu před lety registríroval, jak je možný zkomentit tísícku filmů. kde na to ti tu berou tajm ?? Už to vím :-) stačí se poflakovat na pracáku a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět na televizi :-)