• Hudební

Byl jsem při tom (1979)

Neuvěřitelně dojemný a krásný film. Peter Sellers byl holt mistr ve svém oboru.

Black Sabbath: The Last Supper (1999) (koncert)

Výborný koncert, který je ale neustále přerušován rozhovory se členami této kapely. Rozhovory jsou navíc bez titulků. Myslím si, že tato legenda si zasloužila lepší DVD.

Korn: Untouchables Tour 2002 (2003) (koncert)

Připravte si hlavy a.... ARE YOU READYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY???!!!!

Highlander (1986)

Nejlepší film s Lambertem v hlavní roli. I Sean Connery zahrál velmi obstojně a k tomu všemu nesmrtelné písně legendární skupiny QUEEN z mého oblíbeného alba A Kind Of Magic. "There's no time for us... There's no place for us... What is this thing that builds our dreams yet slips away from us... Who wants to live forever... Who wants to live forever....? " Tato překrásná píseň mluví za vše. Škoda, že následné díly Higlandera už nedosahovaly kvalit prvního kultovního dílu.

Flash Gordon (1980)

Velmi povedené převedení komiksu na filmové plátno. Bez famózní hudby legendární skupiny QUEEN bych ale šel s hodnocením níž.

Ghost Rider (2007)

Ach jo co se to s tím Cagem děje, putuje z jednoho propadáku do druhého. Možná kdybych znal komiksovou předlohu tak jidu s hodnocením výš. Jediné co mě zaujalo byla překrásná Eva Mendes.

Mise (1986)

Výpravný historický film s úžasným Robertem De Nirem v hlavní roli a s nádhernou hudbou od mistra Ennia Morriconeho.

Báječná léta pod psa (1997)

Výborný výkon Ondřeje Vetchého a obraz komunistické hrůzovlády u nás.