• Thriller

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

Trochu bych to zkrátila, ale jinak moc dobré a skvěle vybraní herci a jejich výkony. Taky oceňuji, že si tvůrci dali takovou práci s výběrem herců, aby byli podobní těm, kteří se experimentu skutečně zúčastnili. A hlavně spolupráci s Philipem Zimbardem, díky které víme, jak to tam asi doopravdy vypadalo. Taky bych do toho nikdy nešla a ještě za blbých 15 dolarů na den...

Margaret (2011)

Nedokoukala jsem, nuda.

Ptáče (2013)

Mě tenhle film ze začátku hodně upoutal a vtáhl do děje, hlavně tou depresivní atmosférou a naprostou zoufalostí postav. Otevřený konec mě ale vyloženě zklamal... uměla bych si představit daleko lepší zakončení, které by film dotáhlo do konce a udělalo by z něj skutečné drama. Proto nemohu dát ty čtyři hvězdičky... Tak je to totiž jen další film, kde si můžeme jen domyslet jak to všechno nakonec dopadlo... Škoda, potenciál to podle mě mělo.

Fish Tank (2009)

Smutné.... Hlavně proto, že to takhle běžně chodí i v realitě.

Šíleně šťastná (2016)

Moc hezký a smutný film. Hlavní hrdinky byly naprosto skvělé a přesvědčivé. Moc jsem se na tenhle snímek těšila a nezklamal mě. :)

Ptáčata (2011)

Hodně mě to zklamalo, čekala jsem od toho mnohem víc. Hlavní hrdinka Lily mi strašně lezla na nervy a fakt jsem neměla pochopení proto, že se řeže jen tak z nudy, ani pro její povýšené chování vůči její nejlepší kamarádce, nebo matce. Vím, že měla jakože trpět a být nešťastná, ale vzhledem k tomu, že psychologická stránka postav nebyla rozvinuta, působila jen jako pěkná mrcha, nic víc. Pro Alison jsem taky zrovna moc pochopení neměla, i když byla sympatičtější, ale její přehnaná tolerance k její kamarádce mě neskutečně štvala a myslím, že si Lily tak dobrou kamarádku jako Alison vůbec nezasloužila. Konec mi nepřišel nijak zvlášť překvapivý, svým způsobem ale pro mě nedotažený, stejně jako některé dějové linky filmu. Nelituji, že jsem to viděla, znovu už ale vidět nemusím. Na toto téma znám spoustu lepších filmů.

Psí poslání (2017)

Strašně krásný a dojemný film! Mě jako milovnici psů naprosto dostal.. Vtipné scény, (které byly výborné a vážně zábavné) se střídaly s těmi smutnými, u kterých plakala polovina kina. Pro milovníky psů povinnost, ale je to moc hezký rodinný film, který se určitě bude líbit i těm, na které doma žádný čtyřnohý kamarád nečeká. :)

Nápravná třída (2014)

Tak tady bylo moc dobře vykresleno, že i hendikepovaní lidé dokáží být pěkně zlí.

Hořkých sedmnáct (2016)

Výborný film, taková komedie smíšená s dramatem. Bylo tam pár smutných i vtipných momentů. Třeba postava učitele neměla chybu, ty jeho hlášky! :D Jinak nesouhlasím s ostatními, mě byla hlavní hrdinka moc sympatická, takové problémy jako měla ona bych někdy vyměnila za ty svoje. :D Ale bohužel už mi není 17. Dávám plný počet a vřele doporučuji.