• Thriller

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013)

"Padající hvězdu spatříš jen na vteřinku.... ale nejsi i tak rád, žes ji alespoň viděl?"

Místo splněných přání (2017)

Musím říct, že jsem zklamaná, čekala jsem více.. Na film jsem se moc těšila, hlavně kvůli námětu, který měl velký potenciál, ale ze zpracování jsem těžce zklamaná. Myšlenku film měl, ale mrzí mě, že jak to začalo, tak to taky skončilo. Asi jsem prostě čekala něco jiného.

Rajský život v Palos Verdes (2017)

Příběh není špatný, nicméně film jako celek mě hrozně nudil, dívala jsem se na něj natřikrát. Vzhledem k tomu, že je to jinak velmi slušné drama je to škoda. Musím vyzdvihnout, že tam byl krásně popsaný blízký vztah sourozenců (dvojčat). Pokud máte chuť na hodně depresivní film a nevadí vám pomalý děj, bude se vám to líbit. Víc než průměrné hodnocení ale udělit nemůžu.

Mandragora (1997)

Tak tady se žádný happyend nekoná. Smutný a drsný film, bohužel ze života.

Pozemšťan (2007)

Film, který nemám ani sílu dokoukat, protože mám pocit, že bych se unudila mám chuť hodnotit odpadem. S přetáčením od poloviny jsem se nakonec dostala k závěru, za který uděluji jednu hvězdičku. Jinak ale absolutně nechápu zdejší hodnocení a nedoporučuji. Nuda k uzoufání.

Tanec v temnotách (2000)

Dlouho jsem se odhodlávala k tomu, abych si tento film pustila... Věděla jsem, že je to hodně artový film a že je třeba na to mít náladu. A výsledek? Musím říct, že jsem spíš zklamaná. Příběhu nemám co vytknout, je krutý, nemilosrdný a smutný. Právě proto mě zklamalo, že jeho zpracování se mnou téměř nic neudělalo. U filmu jsem nebrečela, neměla téměř žádné pocity. Hlavní hrdinky mi bylo nesmírně líto, chápala jsem jí, ale to je asi tak všechno. Myslím, že kdyby Trier tak moc netlačil na pilu, mohlo to dopadnout lépe. Neříkám, že je to špatný film, to ne. Nenudila jsem se u něj, s hlavní hrdinkou jsem cítila. Jen mě zklamalo, že film, o kterém se mluví jako o jednom z nejsmutnějších vůbec ze mě nedostal ani jedinou slzu, nebo alespoň nějaký jiný pocit.

Soudní síň (2008) (pořad)

Tyhle pořady ze soudní síně mám moc ráda, baví mě, nic víc v tom nehledám... Na zabití času ideální.

Koupili jsme ZOO (2011)

,,Někdy potřebuješ jen dvacet vteřin šílené odvahy. Doslova jen dvacet vteřin trapné odvahy.. A máš mé slovo, že z toho vzejde něco velkého.“

Srdečně vás vítáme (2017)

Dlouho jsem se u žádné komedie takhle nezasmála... Když budu mít špatnou náladu, určitě si ho pustím znovu. Doporučuji všem, kterým se líbilo Co jsme komu udělali? Humor je v obou filmech dost podobný, i když tady přece jen trochu jednodušší.