• Thriller

Natočto! (1999) (pořad)

Jo, na to jsem se dívala v dětství, byla to sranda :)

‘Ohana: Rodina je poklad (2021)

Super rodinný film z krásného prostředí Havaje, jen stopáž bych trošku zkrátila.

Chlast (2020)

Já bych řekla, že je to velmi smutný film. Klasická severská tvorba. Experimentovat s návykovými látkami se prostě nikdy nevyplácí...

Vzkaz na zdi záchodků (2020)

Jeden z nejlepších filmů o schizofrenii, co jsem viděla. Je to tam skvěle (a i dost vtipně) vylíčené, i když tedy s touto nemocí nemám zkušenosti, věřím, že to asi tak nějak v hlavě nemocného probíhá. A do toho ta milostná zápletka, ti dva spolu byli fakt sladcí. Strašně jsem jim to přála.

Vyšinutý (2020)

Klasický thriller, ale za mě super. A nemá to přehnaně dlouhou stopáž, takže by neměl začít ani nudit. Pokud jsou vám hlavní hrdinové sympatičtí, tak je to i dost napínavé. Poučení z filmu: Dávejte pozor, na koho troubíte!

Podfukáři (2013)

Nic pro mě. Zase po dlouhé době jeden z ''top filmů'' pro mnoha lidí, který mi absolutně nesedl. Měla jsem problém dokoukat to dokonce. Tentokrát to ani moje oblíbená Mélanie Laurent nezachránila.

Nevidomá (2020)

Přes děsně pomalý začátek se to nakonec skvěle rozjelo. Pár slušných zvratů, které jsem teda já osobně nečekala (i když v tom, kdo je útočník jsem se nespletla). Nicméně jsem se i párkrát lekla, což se mi obvykle nestává. Atmosféra byla dost psycho, jako by nestačilo už to, že je hlavní hrdinka slepá. Uděluji čtyři hvězdy a za mě zbytečně podhodnocený film.

Mopsík k zulíbání (2018)

Tohle bylo super, fakt jsem se bavila. Patrick byl boží :) Mám chuť dát pět *.

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Ze začátku hodně zajímavé, postupem času už míň... Ale i tak je to hezká pohádka :)