V plamenech (2008)

Podle mě celkem silný film s výborným Matthewem MacFadyenem a Ewenem McGregorem, taky moc pěkná hudba.

25. hodina (2002)

Nešlo jenom o loučení se se svobodou odsouzeného dealera, šlo o to, jak smutné, nenaplněné a tragické osudy prožívá každý z nás. Nesmělý zakřiknutý lehce naivní učitel, makléřská hvězda, ex-alkoholický otec nebo flirtující šestnácka. A prokáže nám osud službu, když nás vyhodí na mráz?

Mrtví jako já (2009)

Žádnej Der Waffle House. Žádnej Rube. Nová Daisy (fakt laciná děvka), nová Millie, novej hřbitov, do háje i novej Happy Time! A podstatně méně černýho humoru a podstatně víc patosu. To by jednoho celkem nasralo. Jo a ještě ke všemu ten konec. No ale George se fakt snaží, Roxy vtipnější než obvykle a Mason...je prostě Mason. Ale nemůžu se zbavit pocitu, že mě tenhle film nějak nikam dál neposunul, tak nevim.

Haibane renmei (2002) (seriál)

Pěkné. Ale něco mi chybělo. Možná vysvětlení, možná pro mě příběh nebyl dost silný, možná to bylo animací. Moc pěkná hudba, ale ty svatozáře byly vážně vtipný.

Life on Mars (2006) (seriál)

No jo, stará dobrá britská kriminálka. Jo a DCI Gena Hunta si stoprocentně zamilujete.

Serenity (2005)

Opravdu tomu věříte? Ano. A jste za to ochoten zemřít? Ano. Ale je to až plán B.

Firefly (2002) (seriál)

Co to má být za hroznou šílenost? Je to ale dobrá šílenost, není prostě nad bezchybné plány, které nikdy nevyjdou.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Typická americká "romantická komedie". Naprosto neoriginální a naprosto předvídatelná. Ale koukalo se na to hezky.