Hanebný pancharti (2009)

Užasný Waltz s Pittom :) opäť päť...hviezdičkový Quentin Tarantino. Snáď najlepšie spravené titulky, aké som doteraz vo filme videl, hudba posúvajúca film do nekonečna a ešte ďalej. Drzé, divné...smiešne. Nečakal som nič, ale dostal som všetko, čo som chcel. Tohto ročný filmový pušný prach ale ešte nezvlhol a uvidíme, čo povedia District 9, Avatar, Shutter island alebo Imaginarium Dr. Parnassa.

Transformers: Pomsta poražených (2009) odpad!

Horšie ako jednotka :) odpad na druhu! a samozrejme, čo nevyšlo pri pri prvom dieli-konečne aj Zlatá Malina :) te búh...to je paráda - a hneď trible :DD Najhorší film, Najhoršia réžia, Najhorší scenár. Ale aby som nebol sviňa, tento rok si malo pár maliniek vyloviť aj pokračovanie Twilight:Nov...no nestalo sa. It´s maaad world :( Megan Fox je kus, a opäť to potvrdila, ALE to je asi tak všetko, o hereckom výkone pri nej sotva môžeme hovoriť.

Souboj u El Diablo (1966)

Určite jeden z tých lepších westernov, ale samozrejme-na tie legendárne špagetové sa nechytá, zopár originalít, ktoré som ešte vo westerne nevidel, napr. Bibi Anderson ako žena, ktorá neustále uteká od manžela, a zrejme pod vplyvom štokholmského syndrómu sa zas a znova snaží vrátiť k svojim väzniteľom-Apačom. Môj prvý western o štokholmskom syndróme :DDDD

Stáhni mě do pekla (2009)

Raim predvídateľný...ale predsa plný prekvapení :) Raimi si back...definitely.

Elementární částice (2006)

Sakra, tento film nie a nie zohnať. Ak mi niekto chcete poradiť, tak kontakt v profile :) thanks a lot

Štvanec IRA (2008)

Nemám rád suchú angličtinu z "ostrovov", a ani filmárčina mi tu nejako nesadla. Pre mňa nemastné-neslané. Ak chcete pohľad do "duší" teroristov, odporúčam Baader Meinhof Komplex.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Ťažko si niekto rozumný mohol želať pokračovanie, ale predsa prišlo. Vykradlo čo sa dalo z prvej časti, a potom už len recyklovalo recyklované a tápalo na mieste. Ak som jednotku nazval bezduchov, tak pri dvojke mi došli slová :) Verím, že sa trojky nedočkáme ;-)

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Podobné ako prvá, druhá či 4. časť, ale na geniálneho Väzňa z Azkabanu (3) či skvelý Fénixov rád (5), to bohužiaľ nemalo. Samozrejme, už sa ale vážne teším na dvojdielne zavŕšenie celej série. Myslím, že Yates to ešte vybalí, a máme sa na čo tešiť ;-) A inu, tiež som zvedavý, čo sa stane, keď sa mu do rúk priletie nejaký "dospelejší" scenár! 3,5* ...ale po 2.zhliadnutí dopĺňam pol hviezdy

Bruno (2009)

Brutálnejšie ako Borat s Alim G dohromady :D Ten virtuálny oral s duchom Milli z Milli Vanilli....that´s gonna be.... legendary!!!! Homoerotika vo wrestlerskom ringu pred homofóbnymi amíkmi, ktorí na oboch protagonistov hádzali popcorn, čiapky, či dokonca stoličky!!!, adoptívny syn-černoško s čisto afro menom: O.J, :) teplý asistent-ktorého meno náš 2. najväčší gay-hrdina z Rakúska-samozrejme, že až po Adolfovi --nepoznal :DDD Cirkev, inteligentné modelky, reálne situácie....rodičia-schopní nechať svoje deti vyhrať v konkurze na nacistického!! dôstojníka, ktorý bude na fotke zobrazení, ako mučiteľ malého černoška-ukrižovaného na kríži :D....no čo nás ešte čaká? Kto vie, či má Sacha B.C. ešte v talóne ukryté nejaké ďalšie a možno ešte lepšie alter-ego...i keď, Brüno---to bolo teda niečo!

Hannah Montana (2009) odpad!

Ajajajaj, Majlin oco dostal Zlatú malinu 2010, a boha - na jeho dcéru sa zabudlo...wtf?!? Tá mala dostať až dve, taká je zlá. Fuj...akože, pozerá to moja sestra (15r.) a bohužiaľ, sa jej to páči (nie a nie jej to vykopať z hlavy, Majli má svoje čaro :)) ale verím, že raz ju to prejde...hádam azda možno snáď.... už o rok (držte jej päste :) dík