Od dveří ke dveřím (2002) (TV film)

Smekám před výkonem hlavního hrdiny ,kterého ztvárnil William H.Macy.Krásný příběh o odvaze ,vytrvalosti ,kterou bylo potřeba,aby si vydobyl svoje místo v životě.

Mlha v srpnu (2016)

Strašné ,film mnou otřásl!!Připomněl ,jaké hrůzy dokáže válka.

Kapitán Exner - Osamělý mrtvý muž – 1. část (2017) (epizoda)

Dáme tomu ještě šanci,Michal dlouhý v roli kapitána Exnera je mdlý ,nevýrázný.Jeho dva pomocníci !!,tak ty bych přerazila.Jediné plus byla role a výkon Petra Nárožného.Nesmyslné kouskování děje reklamou musí každého vytočit.Roztrhnout epizodu do dvou dílů je další velká chyba.Váhala jsem jak hodnotit??Snad mě to nebude mrzet...

Sezn@mka (2016)

Hodnocení je strašné!!Ale já jsem se pobavila.Asi jsem se dívala ve správný čas a nebyl to pro mne takový propadák,jak se z hodnocení jeví.

Všechno nebo nic (2017)

Váhala jsem ...mám dát jen 4*?Nakonec byl plný počet.Pobavila jsem se, zasmála a to je to ,co jsem asi potřebovala.Nepitvat detaily,jen se bavit.Polští herci (fešáci)byli přínosem -neokoukaní.Ženské role výborně obsazené.René Rypar doprovodil film pěknou hudbou.Prostě - film mile překvapil.

Memphiská kráska (1990)

Hodnocení 3* jen z úcty k těmto mladým mužům .Jinak film- až na posledních 20 min -byl velmi slabý.

Bella Mia (2013)

Bojovala jserm mezi 2-3*.nakonec jsem dala 3*.Námět podle skutečné události-musela jsem těm kravičkám fandit.Petr Forman zahrál farmáře věrohodně.

Ledová sklizeň (2005)

Čekala jsem více .Lákali nás na fantastický humor, náhlé zvraty ,které nenechají vydechnout!Tak to opravdu lákalo.!!Normálně jsem dýchala ,ale přesto jsem se pobavila.