• Krátkometrážní

Zloba - Královna černé magie (2014)

Podle mě nejde až tak úplně o příběh Šípkové Růženky, ale spíše o příběh Zloby. Myšlenka tohoto filmu je povedená a pěkně zpracovaná. Ale musím říct, že jsem se ani chvíli nenudila a film mě bavil do poslední chvíle. Závěr jsem čekala malinko jiný a trochu mě překvapil (mám na mysli polibek z pravé lásky). Vizuální efekty byly rozhodně suprové.

Ducháček to zařídí (1938)

První film, co jsem viděla s Vlastou Burianem. Musím ale říct, že jsem čekala něco mnohem lepšího. U filmu sem se pousmála 4krát a to bylo vše. Nepřišlo mi to moc vtipné, spíš nudné. Na další filmy s ním bohužel nemám už vůbec chuť a ani odvahu. Na druhou stranu, ve své době to nejspíš stálo za to a mělo úspěch a i dnes se najdou velcí fanoušci. Já mezi ně bohužel nepatřím.

Dokonalý trik (2006)

Zajímavý film plný napětí a také překvapením (hlavně v závěru).

Upíří deníky (2009) (seriál)

Ze začátku to byl docela v pohodě seriál, na který se dalo dívat. Postupem času přibývalo problémů, zápletek, vztahů a kdo ví čeho všeho, což z toho udělalo takový guláš, že člověk pak už ani neví co se kdy, jak a proč stalo. Zbytečně moc zamotané. Později se člověk dívá jen proto, aby věděl jak to skončí bez většího zájmu. Pro holky je určitě plus, že tam hrají pěkní chlapi.

Telefonní budka (2002)

Opravdu šílený film. Napjatě jsem ho sledovala celou dobu i když šlo v podstatě jen o jednu postavu. A pak ten závěr...pěkná psychologie.

Zrůdy (1932)

Film má určitě něco do sebe. Byla jsem z něj nadšená, moc se mi líbil.Určitě doporučuji shlédnout. V tomto směru bych řekla, že je to nepřekonatelný film. Na svou dobu výborně zpracované a k tomu se přidává i to, že "zrůdy" byli skuteční lidé.

Odložené případy (2003) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších krimi seriálů. Strašně se mi líbí, že řeší staré případy a jsou tam scény z té minulosti. Dodává to seriálu originalitu. Pěkně jsou udělané i závěry, kde se vždy objeví mrtvý.

Comeback (2008) (seriál)

Skvělý český sitcom. Škoda jen, že jsou jen dvě série. Ozzák je naprosto boží a další postavy jsou taky parádní. U každého dílu se člověk nasměje.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Druhý díl je rozhodně lepší jak první. Většinu času mě film bavil, byl zábavný, napínavý, akční a objevilo se i nějaké překvapení. Nejvydařenější byla pro mě scéna, jak utíkali lesem. Ta byla opravdu skvěle zpracovaná. Hodnotila bych 3 a půl hvězdičky.

Sherlock Holmes (2009)

Osobně nechápu, proč z tohoto filmu byli všichni tak nadšení. Mě to přišlo docela nudné. Příběh byl takový nijaký, akční to bylo jen trochu a nebylo zde žádně velké překvapení. Film mě stačil vidět jednou.