Než si pro nás přijde (2007)

Zaujímavý nápad a takisto dobrý herecký výkon na obidvoch stranách. Miestami dosť vtipné, miestami dosť hĺbavé. Zaujímavé je, že keď viete zhruba kedy si pre vás príde zubatá, v podstate dokážete prekonať akýkoľvek strach - strach z výšky, strach zo smrti... Ale strach prehovoriť so svojou dcérou - to je už iné kafe.:)

Tajemství slov (2005)

Zaujímavý námet a prevedenie. Dal by som tomu 5 hviezdičiek, keby sa viac pohrali s kamerou a strihom.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007) odpad!

Johny Depp a Tim Burton. Veľmi som sa tešil na ich 6 spoluprácu, bohužial nesplnilo to moje očakávania - páčil sa mi Johnyho hlas - hlboký a temný, ale čo sa týka ostatného hmm, čakal som niečo duchaplnejšie.

Koření života (2007)

Od tohto filmu som nič nečakal a ani nedostal. V istých častiach som nevedel, či sa mám smiať alebo plakať. Miestami nudné, sem-tam neaký ten zvrat, ale nič svetoborné. Od začiatku bolo jasné, ako to skončí. Dávam dve hviezdičky - tej malej. :P

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Veľmi, veľmi, veľmi neprehladná, nedokončená, nedomyslená hlúposť. Zbytočne zabitý čas.

Ajťáci (2006) (seriál)

Jeden z najlepšich anglických seriálov vôbec. Upozorňujem, že pri tomto seriáli nesmiete držať nič ťažké v rukách, pred začatím si odskočte na WC a pripravte si hlasivky a bránicu na výbuchy smiechu :D

Serenity (2005)

Doporučujem skôr ako si pozriete tento film, alebo ohodnotíte, pozrite si celú sériu. Veľmi zaujímavý a z môjho pohľadu nepredvídateľný :-D koniec jedného z najlepších sci-fi seriálov vôbec. Trefné hlášky ako obvykle a naviac tu mám konečne grafiku a filtre vhodné pre filmové plátna. Doporučujem každému sci-fi fandovy. " - This landing is getting pretty interesting. - Define interesting. - Oh god oh god, we all gonna die."