Yes Man (2008)

Občasný a nesmělý úsměv je na komedii opravdu málo.Tady to skutečně bylo málo,hodně málo.To už ti tučňáci byli lepší.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Nerozumím američanům a jejich kultuře.Tak jako nepochopím baseball,americký fotbal,závody dragsterů a na oválech,tak taky nepochopím tenhle druh filmů.Nechoďte na mě se superhrdiny disponujícími nadpřirozenými schopnostmi.Skousnu ještě tak Ramba a Terminátora,ale co je moc,to je moc.

Bestiář (2007)

Mám slabost na české filmy podobného ražení.Oceňuji i dobré herecké výkony.

PIKO (2010)

Vynikající hraný dokument,který by měl každý vidět.Dokonce bych řekl ,že by měl být snad i povinný hlavně pro mládež.Sledoval jsem to od začátku až do konce a od desáté minuty téměř bez dechu.Zanechal ve mě hluboký dojem.Příběh byl smutný ,až depresivní a nadlouho po něm zůstává v hlavě stopa.

Osm statečných (2006)

Když jsem si přečetl stručný obsah,byl jsem k tomuto filmu dost skeptický.Ale velmi mile mě překvapil.Byl naprosto úžasný.Sice jednoduchý,ale krásný,až nádherný.Ze začátku to bylo tak na 3*-4*.Pak to pomalu gradovalo až 5*.Můžu ho vřele doporučit.

Jacobowski a plukovník (1990) (TV film)

Od poloviny jsem to sledoval jen ze setrvačnosti.Jednoduše to nemělo šťávu.A nepřesvědčilo mě ani divadelní zpracování tohoto díla.Jde to jaksi mimo mě.Musíme si pomáhat bylo o mnoho lepší.

Vládci vesmíru (1987)

Béčkové Hvězdné války dobré tak leda pro děcka a teenagery. Neobstojí to ani jako parodie.Od filmu Rudý škorpion se na Lundgrena vždycky těším a pokaždé to dopadne jako obrovské zklamání.

Love (2011)

První minuty mně připadaly jako kopie stupidních béčkových amerických filmů.Pak to začalo mít grády.S neustálým balancováním mezi dobrem a zlem jsem byl hned na straně zákona a pořádku,hned na straně možného napravení mladíka sklouznuvšího na stranu kriminality. Normálně bych dal 4*,ale vzhledem k tomu,že se jedná o slovenské dílo,překvapivě dobré,dávám 5*.

Vrána: Město andělů (1996)

Druhý díl nebyl od prvního ani lepší,ani horší.Hodnocení uživatelů je však o hodně nižší. Holt při každém díle neumírá herec při natáčení.A další díly si radši nechám ujít.

Vrána (1994)

Nepochopil jsem a nenašel jsem nic proč by ten film měl dostat víc než jednu hvězdu.Je divný,nereálný a nevěřil jsem tomu ani minutu.