Konfident (2011)

radsej by sa v tom filme mohli venovat autam

Interview (2014)

Film sám o sebe až taký zaujímavý nie je ako veci okolo toho... Kórejci sú určite práve teraz na čsfd a pozerajú kto ako ohodnotil tento film. Ak hi náhodou niekto ohodnotí zle, tak nasadnú do kórejského auta, ak ich spojka nesklame tak sa aj pohnú( mimochodom v kufri budú mať zopár atómoviek) a potom začne kamikadze... Tu je ešte odkaz pre kórejcov, aby si nemysleli že tu o nich píšem niečo zlé-篇文章講嘅係有聯合國席位嘅「中華人民共和國」。

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Veľmoc medzi filmovým filmami... Jednoducho dobré skloňovanie slov- E.T. volať domov... Horšie skloňuje už len jeden človek. Neviem či je výber mena E.T ten správny( niekto si to môže odskratkovať ako napr. skratka pre Extra grip clutch for high hills for trucks. Táto skratka sa tiež píše ako E.T lebo je dosť dlhá. inak celkom dobrý film, na niektorých miestach až výborný... Najlepšia je hláška- E.T. potrebovať dvojspojkovú prevodovku aby môcť ísť kúpiť chleba...

Hájnikova žena (1971) (TV film) odpad!

No proste taký ehm... film. Jednoducho raz ujo vstal od džúsiku a napitý sadol do traktora. Strčil kľúč do zapaľovania, nestlačil spojku, zaradil rýchlosť( alebo lepšie povedané odpísal prevodovku), vystúpil z traktora, sadol na konárik a začal písať...napísal jedno z ... diel, aké som kedy videl. Po pár rokoch sa režisér napil vody a z tohto diela vytvoril film... Ešte sa potom čudoval že musel spojku predať aby si mohol pohár kúpiť

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Tie knihy hobbit sú lepšie(nečítal som ich), lebo ľudská hlava si vie dej transformovať oveľa lepšie ako hlavy čínskych grafikov, ktorí ešte neprišli na to, ako vytvoriť krv pri odseknutí hlavy... Ďalej tento film stráca na hodnote kvôli tomu, že tam nie sú žiadne autá( ak by boli, ktovie či by im tí čínski "experti" dali spojku...

Johnny English se vrací (2011)

Ja by som už pred pozeraním dal tomuto filmu 4,999 hviezdičky( koeficient rozdielu nesledovanosti), lebo už je známe že všetky filmy s Atkinsonom sú super. Výber auta rolls- royce má veľmi teší i keď údaje o motore sú trochu divné( neviem či pri motore nejako pomôže také zvyšovanie výkonu, to môže mať za následok skoršie opotrebovanie spojky atď.). Mal som celkom depresiu z tej babky aziatky( všetkých aziatov ktorých poznám(2) sú divní...) ale tá babka sa tam hodila.

Hurá do pravěku! (2012)

Trochu pre deti v husliach ktoré keď im upratovačka varí mlieko pred spaním všetky plačú že chcú spojku do ruky a učiteľky ich chcú niečím zabaviť... Ale asi(až) 2 veci boli naozaj vtipné pre normálnych ľudí. Ale neodporúčam pozerať len tak vo voľnom čase.

Jesus Christ Superstar (1973) odpad!

Najväčší odpad z odpadov. Jedine filmy s folklórnym zameraním a na skle maľované sú horšie. Veľmi veľmi zlé to je, videl som to nechtiac ale inak hrozné. To že si tak trochu robíš ssrandu z náboženstva je dobré, to mi nevadí ale všetko ostatné... Keby aspoň na začiatku nevystúpili z autobusu ktorý pred nakrúcaním vytiahli za 4 centy zo šrotu, ktorý nemá spojku( jejednoznačne vidno že ide iba na 1. prevode a CVT to môže mať iba vo sne) tak by to malo aspoň zaujímavých pár minút.

Nexus (1994)

Neviem prečo tej sracke odvodily názov z Google Nexus... Ešte aj tie cisla tam vyzerajú ako verzia Androidu... Aj ja spravím čím ktorý sa bude volať Xperia 4.2

Babovřesky (2013) odpad!

Co to bylo?!!! Tak toto hádam nie... Ak by som si to nahodou kupil tak by som to ani do zachodu nehodil( keby sa záchod pogrcal to by bolo veľa upratovania... Tuční ľudia ako z uhorska... No ďalej písať nejdem lebo by som musel nadávať