Dětská hra 2 (1990) odpad!

Špatný a podivný film, u kterého během dvaceti minut usnete. Kvůli "tomuto" jsem si trojku nechal zatím ujít..

Dětská hra (1988)

Jo jo, ujde to. Ale pořád mi nehraje zabíjecí panenka - z té fakt nahnáno nemám a po pravdě, rád bych viděl, kdo by z ní strach měl.

Dnes neumírej (2002)

Jeden z nejslabších Bondů, které jsem měl k vidění. Skoro tak špatné jako "Zítřek nikdy neumírá". Nedokážu to víc popsat, prostě se to neuvěřitelně dlouho rozjíždí a ty akční scény jsou víc než divné a nikterak zábavné.

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Parádní horor, u kterého se ale nebudete bát. Jen skvěle bavit. Nechci být neoriginální, ale souhlas s DJ Lonely - toto je lepší než jednička, a tudíž nejlepší ze série.

Halloween II (1981)

Sice je to typická nastavovaná kaše a už se ani tolikrát neleknete, ale pořád je zde parádní hudební motiv a někdy i atmosféra...

Halloween III (1982) odpad!

Psal jsem, že nejhorší z Halloweenů je šestka a osmička, ale to počítám s tím, že "toto" není už žádný Halloween, není to ani horor a není to ani film - hnus.

Údolí včel (1967)

Možná samotný vrchol české kinematografie. Řada fantastických scén a výborný Jan Kačer.