Stranger Things (2016) (seriál)

Po zhliadnuti prvych 4 dielov musim uznat ze sa jedna o zaujimavy a perspektivny mysteriozny serial odohravajuci sa v obdobi 70/80 rokov,musim uznat ze aj sprievodna hudba skvele pasuje a doplna sceny

Smrt ve tmě (2016)

Perfektne spracovane,mrazive,napinave do konca,nazov v angictine to dokonale vystihol "dont breathe" az do konca,v kine s kvalitnym zvukom to paradne umocnuje

Noc oživlých mrtvol (1968)

Nesmrtelna zombie klasika od otca zombie hororov pana Romera dokaze zaujat aj v dnesnej Super tricks dobe vdaka super atmosfere

Svoboda pod nákladem (2016)

Zaujímavý dokument z dielne Pala Barabáša zobrazujúci krasu Vysokych Tatier s nedocenenou pracou vysokohorskych nosičov,Beranek,Kulanga aspol su zlatou generaciou nosičov na ktorych sa bude este velmi dlho spominat

Cabin Fever (2016)

Velmi slaba vecička,zase stupidne jednanie postáv ako pri 90 percentach filmov z Ameriky tohto žanru

Jurský svět (2015)

Slušná podívaná od začiatku do konca a kedže som velký fanda T-REXA koniec som si užíval plnými dúškami :) odporúčam vidieť

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Perfektne zahrany zivotopisny film ktory mi ozrejmil niektore diery ktore som mal v informaciach o hitlerovi

Poltergeist (2015)

Trocha detinský film ktorý uchváti skor nàst rocnych ako starších divákov,celé to bolo dost nerealne ale odcenujem 3D formu a vcelku fajn efekty,po celý cas som nemal nutkanie pozret sa na hodinky ale pokial by to trvalo viac ako tu hodinu a pol urcite by ma to zacalo nudit,prekvapil ma koniec a scena zo scucnutym autom a zvrat,samozrejme nesmel chybat hrdina filmj ktory sa obetoval v prospech rodinky,poltergeist urcite nieje najhorsim hprorom aky som videl ale zdaleka anj najlepsim takze 3/5 za snahu...