La Bamba (1987)

Mladý Ritchie Valens, jenž ukončil v 17 - ti letech život díky letecké katastrofě, toho mohl tolik dokázat. Škoda mladého člověka.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Musím říct, že mě film velice potěšil, po dlouhé době je to jedno z lepších zpracování s biblickým dějem.

Dračí kletba (2006) (TV film) odpad!

Jedním slovem - SLÁTANINA :-(

Prokletí Salemu (2004) (TV film)

4 hvězdy dávám knize - film mě krapet zklamal - začátek vypadal nadějně, ale pak se z toho stala průměrná upíří komedie z 90let. :-(

Černí baroni (1992)

Kefalín byl moje předloha, jak má ,,vypadat a jak se má chovat'' správný voják naší armády :-) Knižní předloha byla na vojně mojí Biblí, stejně jako kniha Jana Pelcla. A bude hůř. :-)

Expendables: Postradatelní (2010)

Trochu jsem měl morální dilema, vidět naše idoly v jednom filmu, ale musím říct, že to nebyl špatný projekt. Normální akční film :-)

Bastardi 3 (2012)

Neutíkejme před realitou, neříkám, že souhlasím se mstou, ale pokud by se mi toto stalo, bůh ví, jak bych se zachoval.

HWY: An American Pastoral (1969)

Film se mi líbil, v současné době prožívám úplně to samé. Jim je od mých 14-ti let průvodcem života od A po Z. Ukázal mi dno, vzestup a POSVÁTNOST = (zrození nového života) - moji dceru. Knihou, kterou v současné době píši, bych rád vzdal hold, skvělému básníkovi, textařovi a zpěvákovi.

Michael (1996)

Teda vidět anděla, jako běžného člověka - no proč ne. 4* dávám jen za ten ulítlej nápad. :-)