Arachnofobie (1990)

Tento film mě vyléčil strach z pavouků.

Temné stíny (2012)

Souhlasím s RelaxManem. Nezapomínejme, že spojení Burton-Depp - NIKDY nevyjde z jejich spolupráce špatný film. Jsou sehraní, jako jednovaječná dvojčata. Jen tak dál

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Tak jak jsem se bránil tomuto zpracování a chodil kolem něho cca 14 dní, mě nezklamal. Jistě pár výhrad mám, ale alespoň po dlouhých letech přišlo trochu historie z Vladovi doby - ještě by to chtělo natočit dokument o Vladově rodě a byl bych spokojený :-))). Rozhodně bych tento titul nezatracoval.

Total Recall (2012)

Jak mohl Collin hrat v takové PISKOVINĚ to teda nepochopím.

Miami Vice (1984) (seriál)

Knižní podoba mě nadchla mnohem víc, než seriál, ale není na škodu občas zabrousit do NOSTALGIE :-)

Chraň nás od zlého (2014)

Musím říct, že je tento horor jeden z lepších za poslední roky. Zaujalo mě na něm, vložení textu písně People are Strange od The Doors. Text opravdu skrývá v sobě něco tajemného, ale bohužel byl napsaný pod drogou LSD, která prý otevírá dveře do podvědomí. Osobně mám jiné metody, jak se dostat do podvědomí - sice je to delší cesta, ale výsledný efekt je daleko čistý.

Mandragora (1997)

Tohle je opravdu drsný film - 5* jsem dal kvuli realismu

Mrazík (1964)

Mrazík je zkrátka DOKONALÝ, já osobně ho můžu vidět klidně párkrát za sebou.

Umučení Krista (2004)

Jedno z nejpravdivějších zpracování Ježíše. Pamatuji si, když se tento film uváděl do kin na GALAXII(hÁJÍCH) - Z 60-ti lidí jich 10 zkolabovalo(při scéně na Golgotu). Musím říct, že ať už se Mel pustí do jakéhokoliv filmu, postav - VŽDY z nich vymáčkne maximum.

Krvavý sport (1988)

Tento film je Van Dammův oficiálně první natočený film, bohužel kvůli špatnému nastříhání nebyl uvedený do kin.Van Damm vzal tedy roli rusáka v Karate Tigr 1 - Neustupuj, Nevzdávej se. Pak se vrátil opět ke Krvavému sportu, který na své náklady nechal sestříhat - teprve pak šel do kin a během víkendu se stal TRHÁKEM. Je to opravdu jeden z NEJLEPŠÍCH filmů Van Damma. Jen nesnáším dabing televize NOVY - to bych vraždil. Tento film je pro mě srdcovka - nostalgická vzpomínka.