Whiplash (2014)

Paráda! Proste paráda tento hudobný film bol jeden z najlepších toho roku a ja som veril že vyhraje pár oscarov. Ale na konci toho filmu som nevedel či mám plakať alebo tlieskať. Viete si predstaviť aké to muselo biť taške. Ale prekvapenie bolo to že som ešte nikdy nevidel J.K. Simmonsa hrať tak tvrdo a presvedčivo,ved to....Ale nebudeme sa baviť o Simmonsovi. Tento film bol nie obyčajný bol proste jedným slovom perfektný. Perfektná hudba,scénar......Tento film si zaslúžil toľko,možno aj viac oscarov aj také hodnotenie.

Spider-Man (2002)

Spider-man bol môj úplne prvý film od marvelu ktorý som kedy videl. A poviem vám pravdu asi také dva alebo tri roky bol mojim obľúbeným super hrdinom. No ale dosť o mne podme sa venovať filmu. No áno musím sa vám zdôrazniť že to bol najdojemnejší prvý film v živote. No áno skoro som pri nim plakal, ale to je isté ved niektoré scény sú fakt veľmi dojemné. To by ste museli vidieť. Ale najlepšie bolo to že SPIDERMANA hral Tobey Maguire ktorý sa naň ho hodil so všetkých asi najviac. Ale úplne najlepšie na tom asi bolo to že to je podla komixu. Z čoho mam fakt veľkú radosť.Ale radosť mám aj z toho že Tobey neprestal dalej hrať SPIDERMANA. A že je z ním celá trilógia to som bol fakt nadšený. Ale to už bolo dávno.Teraz je už noví SPIDERMAN z Andrew Garfieldom. A to už tak dobré nie je. No ale ne odradzuje sa to pozerať fakt je to skvelý film.A važne odporúčam pozrieť každému.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Boží film. Ani si neviete predstaviť ako dlho som hľadal vhodné slovo o vyjadrení sa na tento film. Parádne spravený už dlho som nevidel nič také úžasné. Jedna nominácia to podla mňa nestačí ved tam bolo viacej vecí k nominácii napríklad efekty a ešte zvuk. No áno boli perfektné aj kostýmy ale aj dej....Ale ten film nebol obyčajný dojal ma. A dá sa povedať že tento film dojme asi každého, no vážne teraz hovorím z vlastnej skúsenosti.Na to že to malo len 97 minút tak sa to oplatí pozrieť. No vážne oplatí odporúčam každému kto má rad dobrodružne filmy lebo ten k nim určite na sto percent patrí.

Terminátor (1984)

Terminátor.Ako prvé vás napadne samozrejme Arnold shwarzenegger alebo film z roku 1984.James Cameron dokáže stvoriť niekedy niečo fakt úžasne.Ale z jeho filmov je podla mňa najlepší Terminator.Ja viem že má veľa iných skvelých filmov napríklad Avatar,Titanic,Votrelca....No ved si to vezmite dalšie skvelé Sci-fi.Robota ktorého pošlú z budúcnosti zabiť ženu Sarah Connorovu,matku Johna Connora vodcu organizácie. No ale oni mu utečiu. Ale nájde ich, pokúsi sa ich zabiť.No ale toto nie je šťastný koniec ako v iných filmoch.Ved on zomrie aj z Connorom, a ju pošlú do blázinca. Ale nevadí v druhej časti sa to zmení.Ale aj tak to bol zážitok pozerať. Efekty,scénar,hudba... boli perfektné.No vážne, kto nevidel prvú časť tak nech nepozerá skôr tu druhu nevie o čo príde.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Animovaný seriál sa po prvé objavil v roku 1997. Nikto nevedel čo to je a či to je dobré. A časom sa to ukázalo ako jeden z najlepších animovaných seriálov. Tento seriál nie je ako ostatné. V tom to seriály je doslova všetko. Nadávky,sex,divný ľudia,divne mestá,príbehy...Podla mňa je ten najlepší. A najlepší je Eric Cartman ktorý je z nich asi ten najväčší pánko.Kto o tom nikdy nepočul tak nevie čo je pravá sranda,a tej tam je naozaj veľa.A to doplňujú ešte tie skvele hlášky a pesničky.

Avengers (2012)

Avengers. Bol to jeden z najlepších super hrdinských filmov ktorý som kedy videl.Spracovanie filmu užasne,efekty aj postavy boli veľmi dobre vybrane.Najviac sa mi páčilo že to bolo urobené podľa komixu. Všetko premyslené ako ma biť.Ale film bol podľa mňa krátky.Na mojom mieste by som ho dal aspoň cez tri hodiny. Už sa teším na druhu časť ktorá víjde zanedlho už tento rok z pod názvom vek ultrona. Ale nechcem hovoriť do predu ale cítim že bude buť lepší než prvá časť alebo horší.

Doodlebug (1997)

Proste niečo také premyslené by nespravil nikto okrem Nolana a na jeho začiatok je to veľmi dobré, vidno že kde to dotiahol

Pomáda (1978)

Viete ako to v tých muzikaloch chodí. Same piesne,láska a podobne. Ale tento film je iný,áno síce sú tu tiež pesničky a láska. Ale viete je dobrý pocit to že je to prvý muzikál možno áno možno nie. Ale John Travolta to zahral perfektne aj z Olviou Newton. Pesničky na tom boli síce najlepšie ale o to nejde ide o to že sa na konci dali zase všetci do kopy. A vlastne v celom filmu išlo o to aby sa dali do kopy. Ved sa predsa stále rozišli a potom sa dali zase do kopy.Verím že tento film dojal veľa ľudí nie len mňa. Vážne tie scénky boli fakt dojemné. Ale úplne z celého filmu bol podľa mňa najlepší koniec.Ved pesnička perfektná, výkon tiež,čo viac sa dalo čakať. Proste dopručujem pozrieť tým kto to ešte nevideli. Neviete o čo prichádzate.

V/H/S: Viral (2014) odpad!

Zle.Všetko zle ten film nedával vôbec žiadny zmysel. Na mojom mieste by som ho ani ňevidal.

Četa (1986)

Tento film vlastne zobrazuje aké ťažké to vo Vietname bolo. Neviem ako Stona dokázalo napadnúť niečo také. Predsa dej úžasný scénár tiež. Vidno že si na tom dal zaležať. A treba sa do toho vžiť. Napríklad ked zomieral seržant Elias, to ma dojalo, a verím že ostatných tiež. Ved predsa on vedel ako sa zachovať,nebol ako ostatný. A verím že všetci uvideli jeho hrdinský pád. Ale jeho smrť nebola zbytočná.Ja viem že nehovorím o hlavnej postave ktorou je Tayler (Charlie Sheen) ,ale nevadí. Napríklad pre ňho to neskončilo až tak zle,ved predsa prežil nie.Ale ten pocit vidieť umierať svoj idol.A vôbec mu nedokázať pomôcť.Ale vlastne Elias bol postrelený seržantom Barnesom. Ale Tayler si toho všimol ked ho tam videl isť preč videl na jeho očiach že niečo nie je v poriadku. Ale všetko má svoj šťastný koniec však. Ale Taylerovím šťastným koncom bolo to že mohol pomstiť Eliasovu smrť tak že zastrelil Barnesa, vtedy ked bol zranený a žiadal o pomoc.