X-Men (2000)

Pred ôsmymi rokmi ked som po prvý krát videl X-men tak som ten film vôbec ale vôbec nepochopil ale časom ked som to videl neskôr tak mi to už došla pointa toho filmu. Film bol parádny ved Bryan Singer vie X-menou točiť najlepšie ved prvá aj druhá časť boli parádne potom si dal dlhšiu pauzu z X-menmy ale už minulý rok spravil niečo čo bolo podla mňa ešte lepšie ako tie prvé dva časti. Ako ja som mal niekedy X-menou velmi rád ale časom ma prešli teraz mám radšej Avengers alebo Guardians of the Galaxy. Ale Wolverine (Hugh Jackman) bol podla mňa z X-menou ten najlepší a priznám sa mal som ho od X-menou najradšej jeho a ešte Profesora X (Patrick Stewart). Oni boli podla mňa najlepší mali aj najlepšie schopnosti..... Táto časť bola trocha slabšia ako druhá ale nevadí aj tak si na tom Bryan Singer dal záležať a vyšlo to možno ešte lepšie ako si myslel. Ale aspoň vidno že tento film je naozaj kvalitný a parádne spravený naozaj ten začiatok kurva tak ten bol zasrane parádny tak by to malo byť aj z novou častou z pod názvom Apokalypse ktorý už podla toho názvu vyzerá parádne ak to bude podla komixu tak sa máme na čo tešiť.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Páááááááááni tento koniec som presne potreboval vidieť aby som mohol zakončiť najlepšiu filmovú sériu všetkých čias. Ale poviem vám tento koniec ma veľmi prekvapil a neľutujem to že som ho videl no práve naopak môžem byť rád že sa všetko skončilo dobré no vlastne všetko nie ale to vám nechcem prezradiť takže....... Ale scénar parádny no ale ved viete George Lucas to je pánko síce mi bolo toho konca ľúto a to by tak presne malo byť správny film by vás mal dojať.Síce ma nedojal až tak aby som plakal proste mi to bolo ľúto. A vážne neviem pochopiť ako sa to dakomu nepáčilo ale ved všetci sú iní. A ešte niečo som vám chcel povedať áno presne vyjde Star Wars 7 ale to vám asi nemusím hovoriť to už mnoho z vás fanúšikov Star Warsu ale ostatných vie. Síce ma trailer až tak veľmi k 7 nezaujal ale nechám sa prekvapiť dúfam že to bude také parádne ako tie predošlé časti.

Critters 3 (1991)

Tento horor bol úplne o ničom. Očakával som niečo lepšie skôr mi to prišlo viacej ako komédia než horor ale to nevadí. A predsa som musel dať aspoň jednu hviezdu za DiCaprio ktorý ako dieťa bol celkom dobrý. Film sa mi skôr nepáčil ako páčil ale ako som už povedal jednu hviezdu som musel dať no za koho iného než DiCapria. Ale to nie je žiadné prekvapenie prečo tento film nie je taký dobrý Kristine Peterson je jedným z nevýznamných režisérov ktorého som ani nespoznal ale nevadí tento film nie je jeho najhorší ma aj horší tým myslím Kikboxera 5.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Rambo 4 (do pekla a naspäť) je už štvrté pokračovanie serie rambo ale to už asi vela z vás vie. Sylvester Stallone tu znova zahral parádného veterána. Ked som po prvý krát videl ramba tak som si povedal prečo neskúsiť aj ostatné časti a poviem vám začalo sa mi to nesmierne páčiť.Tým to dielom to malo biť ukončené ale podla všetkého čo som čítal by mala byť ešte jedna časť a tá už by podla mňa mala byť posledná tam kde sa tento príbeh začal tam aj skonči ,no ešte uvidíme v tej novej ktorá má víjsť tam už to možno na dobro ukončia a dúfajme že to bude kurva dobrý koniec.

Kick-Ass 2 (2013)

No ale komédia po piči ako má byť. Tí vole taký parádny koniec som nečakal síce nebol až taký dramatický ale bol na ten film parádny. Také skvelé pokračovanie hrdinskej komédie. Nečakal som že dvojka bude mať také nízke hodnotenie čakal som že bude mať podobné ako prvá časť. Ked už hovoríme o prvej časti tak tá bola neskutočne skvelá, síce po prvý krát ked moje oči spoznali niečo také ako KICK ASS tak nevedeli čo majú robiť. Vulgarizmus,násilie,sex...tak presne takto by podla mňa mala vyzerať správna komédia. No samozrejme že som dal päť hviezd ved predsa taká skvelá komédia z Aaron Taylor-Johnsonom (kick ass),Chloe Grace Moretzovou (Hit girl) a Christopherom Mitz-Plassonom (Motherfucker). Hral tam síce aj Jim Carrey ale len krátko ale dobre bol perfektným hrdinom ako aj komikom. Táto komédia bola v niečom iná ako ostatné a to asi tým že bola o hrdinoch večinou komédie o hrdinoch sa snažia spraviť tak aby boli dramatické. Ale táto bol aj vtipná aj dramatická a v tom je lepšia. Najlepšie na tom boli tie mená napríklad vyjebávač už len z toho mena som sa smial asi päť minút ale bolo tam aj viacej vtipných vecí a tie tu nebudem teraz spomínať. Proste tento film si musí pozrieť každý.

Predátor (1987)

Kurva taký parádne nabušený predátor v hlavnej roly z Arnoldom Schwarzeneggrom ktorého rozum a svalý ho nakoniec pred tým predátorom zachránili. Táto prvá časť sa mi neskutočne páčila.Ved bola naozaj perfektná. Schwarzenegger tam zase hral nabušeného vojaka ktorý sa vrátil na žiadosť od generála. Tejto časti som musel proste dať päť hviezdičiek lebo bola naozaj parádna nie ako ten nový remake v hlavnej roly z Adrienom Brodym nie že by som ho nemal rád ale proste tá nová časť podla mňa vykradla tie predošlé a to je zlé. Arnold Schwarzenegger to zahral dobre síce nie až tak ako napríklad v Terminátorovi 1,2 ale dobre.

Masakr v Texasu (1994)

No áno ako horor nič moc ale predsa jednu hviezdu za Matthew McConaugheya preto že on tam zahral parádneho šialenca vážne ako šialenec vo filme vyzerá parádne. Ale táto časť na piču ona len zneuctila prvú časť z roku 1974 ktorá bola bez pochyby najlepším Texaským masakrom všetkých čias. Ale nie všetky filmu môžu byť dokonalé a tento rozhodne nie.

Big Lebowski (1998)

Vážne parádna komédia ktorú parádne doplňuje Jeff Bridges bes ktorého by to nebolo ono. Kurva parádna komédia od bratov Coenovich ktorý do toho dali všetko a teraz to aj tak vyzerá a tak to aj ma byť. Je to jedna s kultových komédii medzi ktoré patrí aj Podfu(c)k, Vlk z wall street.... Bez tohto filmu by asi komédie neboli ono. Vdaka bratom Coenovím svet uvidel niečo tak kultové ako Big Lebowski. Nikdy neprestanem ľutovať to že som to videl. Lebo tento film vám dodá odvahu aj náladu. Dúfam že sa bratom Coenovím nikdy neprestane dariť a že ich filmy budú tak perfektné a šialené ako tento. A áno päť hviezd som musel dať lebo ak nie tak by to bol hriech. Keby bolo na mne tak je tento film najlepšia komédia na svete možno aj vo vesmíre. A nikdy neprestanem ľutovať že som to videl,vážne stalo zato si tento film pozrieť on vás totiž naplní humorom a podobne.

Interstellar (2014)

Kurva.............................................No nemám slov tento film ,vážne paráda. Asi takých 15-20 minút som rozmýšľal čo mám k tomu filmu napísať. A ešte doteraz neviem čo ale nevadí. Začneme od začiatku. Ked som ráno vstal tak som si povedal že vlastne mám od kamaráta Interstellar. A tak som si povedal kurva ved mám Interstellar a ešte som ho nevidel. A v tej chvíli som to začal pozerať. Ahh.... tento film bol veľmi zaujímavý hňed od začiatku. Zo začiatku som vôbec nečakal že to bude až také zdrcujúce. Ten koniec dával podla mňa taký zmysel že to ešte bude pokračovať. Ale to je len môj názor.Áno tento film bol jedným z najdojemnejších filmov ktoré som kedy videl. Nolan naozaj dokáže spraviť niečo také na čo len tak nezabudneme.Ved si vezmite Inception, Dark Knight, Memento, Prestige.... to všetko parádne filmy od parádneho režiséra. Nolan má moje uznanie veľmi vysoko. Pri tom to filme by som dal aj šesť hviezdičiek ak by sa dalo no len škoda že sa nedá. No tak som musel dať päť. Samozrejme skoro by som zabudol hercov ktorých vie Nolan tiež dobre vyberať. To že ten film vyhral iba jedného oscara je na piču. Ved tolko možností kde mohol vyhrať oscara zvukové efekty,najlepší herec,najlepšia herečka... Ale s tým už asi nič nespravíme. No ale čo by som chcel povedať na záver tento film som podcenil a už viem akú chybu som spáchal a chcel by som ju napraviť týmto komentárom.

Psycho (1960)

No ale kurva parádny horor niečo také sa ťažko hľadá no povedzte sami ty čo to vydeli vedia o čom rozprávam. Alfred Hitchcock má asi tento film za najlepší aj zaň zarobil veľa peňazí a získal aj veľa ocenení. Jeden z jeho prvých a hned asi aj ten najlepší. Anthony Perkins to zahral naozaj veľmi dobre. Horor bol neskutočne dobrý asi aj ten najlepší nie ako tie nové pičoviny napríklad Lesný duch(2013), Chata v Horách(2012) Carrie(2013) samozrejme že tá nová ved tá stará bola neskutočne perfektná.Režisér (Alfred Hitchcock) bol velmi múdri že spravil taký film na ktorý je už dosť starý ale aj tak sa naň bude ešte dlho spomínať. Scénár kurva parádny a tak tiež aj hudba s kamerou boli proste vístížné a presné.Hudba bola neskutočne perfektná sám si si stiahol celý soundtrack. Nebola by zlé podotknúť že vo filme je dajme tomu jedna z najslávnejších filmových scénach všetkých čias (tá v sprche). Áno. Vážne si to pozrite je to parádny horor. A hlavne nepozerajte tie nove skurveté horory ktoré nedávajú zmysel a sú na nič.