Ospalá díra (2013) (seriál)

No po pilotu bych řekl, že je zaděláno na průšvih, tak jsem zvědavý, jestli mi to sympaťák Ichabod vyvrátí. Po třetím díle se teda moc nedaří. Scénář je prkenný jak prase a hlavní otázkou prozatím je, kolik nadpřirozených věcí je potřeba vidět, aby jim jedna mladá černoška uvěřila. Zatím mi to přijde jako Čarodějky v trochu jiném kabátě. Po osmém díle musím konstatovat, že se seriál propadá do sraček. O šokujícím tajemství ví v podstatě půlka Ameriky a půlka Německa, ale pořád je co odhalovat. Ze slušnosti dokoukám první řadu, ale tím končím.

Pařba na třetí (2013)

Takhle to dopadá, když autoři nemají soudnost a chtějí jen a jen narýžovat další prachy. Vykrádačka pokračuje. Doufám, že tohle bylo už naposled.

Za borovicovým hájem (2012)

Při vší úctě, tenhle film nemá vůbec pointu. Alespoň ne takovou, kvůli které by stálo se na něj koukat. Já na něj narazil jenom díky Goslingovi, abych následně zjistil, že jeho část příběhu by se dala zkrátit tak na 5 minut a na celý příběh by to nemělo dopad. Herci mají sice velká jména, jejich výkony odpovídají kvalitní práci a těch 140 minut mi uteklo celkem ryhle, nicméně to bylo 140 minut očekávání, že se skutečně "něco" stane. A ono se nestalo. 50%.

Mistr (2012)

2* za Hoffmana a Phoenixe. Žádnou pointu jsem v Masterovi opravdu neviděl.

Wolverine a X-meni (2008) (seriál)

Je to první komixová série, kterou jsem viděl. S přihlédnutím ke skvělému dabingu, zajímavému příběhu a faktu, že je tam Wolverine prostě nemůže všechny zmasakrovat dávám 70%.

Hořící keř (2013) (TV film)

Pět smutných hvězdiček za syrovou sondu do doby, kterou mnoho z nás (lehce předrevolučních dětí) už naštěstí nezažilo.

Zločin (2011) (seriál)

1. série - až na jeden slabší díl a trochu té vaty kolem výborná série. Jen se v tom nebabrat déle než do konce série druhé, jinak by to mohlo být plytké. ... I ve třetí sérii si seriál drží neskutečné tempo, syrovost a napětí. Uvidíme, jestli se dá v tomhle tempu vydržet i nadále.

Jedna mezi oči (2012)

Z těch dialogů by si jeden nejraději nechal vpálit Bullet to the Head. Na Slyovi je vidět, že už se skoro ani pohnout nemůže a že dokáže pouze tlachat (bohužel nevitpně a nepřesvědčivě). A on se mě snaží přesvědčit, že je stále tím nejvíc übercool típkem, kterej všechny pokosí (ba co hůř, přepere). Tohle by už měl nechat mladším.

360 (2011)

Příliš mnoho příběhů, příliš mnoho problému, příliš mnoho otázek a pouze málo odpovědí. Je to jako nakouknutí k někomu domů ve "výměně manželek" a poté odejít. Od filmu s tolika hvězdami bych čekal více.

Love Is All You Need? (2011)

Jedna hvězda za výkon malé holčičky. Zbytek jde mimo mě a spíš jej beru jako odraz americké společnosti (ať už hetero nebo homosměru). Celá tahle homomyšlenka mi přišla na blití a jediné, co myslím, že stálo za zmínku, je ta šikana, ale to byla až druhotná myšlenka tohoto příběhu.