Kung Fu Panda (2008)

Klasický animák pro děti podle zaběhlé šablony, ale zároveň nejlepší kung-fu film který jsem za posledních pár let viděl :-)

Temný rytíř (2008)

JOKER....ten bezvýhradně vládne tomuto filmu, to je bez debat. Heath Ledger to hraje jako z partesu a ostatní mu skoro nestačí. Hodně dobrý pokoukání, ale asi jsem čekal přeci jen trochu víc. No prostě poctivé 4

Iron Man (2008)

Naprosto skvělý Robert Downey Jr. ve velmi stylové a povedené komixovce. Byl jsem navýsost spokojen. ...a Jeff Bridges jako záporák s holou hlavou a plnovousem prostě neměl chybu.

Bobule (2008)

Tak jsem konečně z dvd shlédl tohle "veledílo" a uvědomil si že vše co by stálo za řeč, jsem viděl už v klipu k písničce Atentát od Kryštofů. Všechno ostatní byla jen nudná výplň a vata. Fóry veškeré žádné nebo trapné až palce kroutí. Ty dvě hvězdy dávám za pár dobrých záběrů Pálavy, Mikulova a vinohradů

Čarodějův učeň (1977)

Naprosto kultovní záležitost, jako kluk jsem se budil ze spaní a dneska jen tiše žasnu. Prostě špičková podívaná.

Bestiář (2007)

nějak jsem nepochopil o co v tomhle "megafilmu" (jak inzerovala n@va) šlo ? Snad jen kamera za něco stála, ale nějakého story, dialogů, toho jsem se nějak nedočkal. Jedna hvězda za povedené záběry Prahy a Londýna je až až :-(

Smallville (2001) (seriál) odpad!

Tyhle ukecané seriály, kde se pořád něco jakože řeší absolutně nesnáším. ...a proč do toho proboha zamotali chudáka Supermana ? Nechápu.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Stejně jako seriál LOST, nastavovaná (i když skvěle natočená) kaše s nejasným vyzněním, spoustou nikdy nevyřešených záhad a koncem v nedohlednu...

Odložené případy (2003) (seriál)

Celkem nechápu zdejší negativní hodnocení. COLD CASE je pro mě jeden z nejlepších kriminálních seriálů (hned po výtečném CSI). Výtečná výprava každého dílu strčí do kapsy většinu českých filmů určených pro kino. Je vidět že to skrátka nenatočili za pár doláčů.

Candyman (1992)

Naprostá hororová pecka ! Démonický Tony Todd v roli Candymana nemá prostě chybu. Svět vybydlených paneláků na Cabrini Greens je i dnes velmi děsivý.