Šéfové na zabití (2011)

Absolutní nuda až na pár hlášek, které ale jen lehce vyčnívají nad nudným podprůměrem. Dodíval jsem se jen ze setrvačnosti. Film je jednou velkou křečí a přehlídkou předvídatelnosti.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Naprosto jedinečný, fascinující, umělecký až lehce úchylný film. Naprosto mě vtáhl do děje a s otevřenou pusou jsem sledoval každý další čin Jeana Baptisty.

Chalupáři (1975) (seriál)

I když jsem mladší ročník (1986), tak chalupáři mě příjemně překvapili. Podle pana Filipa by se měli současní režiséři učit! Dnešní seriály jsou pouze plné intrik a nejdůležitější je si zapamatovat kdo s kým ještě nespal a proč. Chalupáři jsou příjemné odreagování na dlouhé zimní večery.

Sinister (2012)

Na horory se dívám jen občas, chce to správnou atmosféru, slivovičku :-) a pak už jen zmáčknout play. Většina hororu je tak něják stejných a nic moc nového nás nepřekvapí. U tohodle jsem hltal každý zvuk a každý záběr, krve by se ve mně nedořezal. Celou dobu napětí, akce a výborný zvuk. Vřele doporučuji.

Na doraz (2010)

Ani slavné jméno nezachránilo tento podpůrměrný film. Snad možná jen scéna se psem provozujícím autoerotiku...

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Určitě se nejedná o film pro náročného diváka, ale dát dohromady tolik jmen, k tomu uplácat příběh a skvělý film je na světě. Zábava, akce, humor (20. vteřin zpoždění) ... :-)

Stážisti (2013)

Po delší době dobrá komedie, která čerpá z aktuálních témat. Kromě jiných skvělý výkon Joshe Brenera, který už se nám párkrát ukázal v TBBT. Velká zásluha na kvalitě filmu patří i oběma hlavním aktérům, kteří již mají takzvaně po sezóně, ale stále chtějí poznávat svět. GOOGLE byl jasnou volbou. Určitě stojí za shlédnutí.

Odpor (2008)

Z mého pohledu velice kvalitní zpracování historické události, která nám ukazuje co vše může člověk vydržet a kde je až opravdové dno. Při sledování filmu si musíme uvědomit v jak nádherné a bezstarostné době žijeme.