Lucifer - Rodinná večeře (2021) (epizoda)

Na to, jaké to bylo vyhrocené v předchozí epizodě, tak jsem trochu zklamaný. Na druhou stranu se nedá říct, že by šlo o nějaký úpadek kvality, akorát po tom čekání asi člověk čekal trochu víc.

Černé zrcadlo - Krokodýl (2017) (epizoda)

Pro mě je tenhle díl tak v top 3 nejhorších dílů celého seriálu. Většinou člověk u tohoto seriálu čeká nějakou epickou zápletku nebo nečekaný zvrat v ději. Ale tady? Nic z toho, prostě díl o 2 vrazích a pojišťovákovi. Klišé s autem, které nejde nastartovat, tomu také moc nepomohlo. 60 %, což je na Black mirror dost slabota.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Další seriál, který je typický svým skvělým britským humorem. Některým lidem by tento humor mohl připadat až trapný, ale právě to je na tom to krásné, buď se vám líbí, nebo ne. Kdykoliv mam příležitost, pouštím si díly buď chronologicky nebo vyberou náhodně a je mi jedno, že už znám celý seriál nazpaměť, vždy se něčemu od srdce zasměju.

Černá zmije (1983) (seriál)

Přesně takhle si představuju britský humor a s klidem můžu říct, že ho prostě miluju. Chápu, že tenhle typ humoru není pro každého, takže se nad některými hodnoceními ani nepozastavuji, ale tohle je pro mě prostě legendární seriál, který nikdy nezestárne.

Jako v bavlnce (2020)

Do první poloviny filmu jsem uvažoval dokonce o plném hodnocení, jednalo se o originální scénář, atmosféra napjatá, ale pak... Druhá polovina filmu plná klišé, která jsou v kdejakém filmu a děj začal bych velice předvídatelný. Bohužel kvůli tomuto musím hodnotit jako průměrný film 60 %.

Interstellar (2014)

Málokterý film mě dokáže nadchnout natolik, že bych si ho nejradši pouštěl furt dokola, dokud bych ho neznal nazpaměť. Pokládám si však jednu otázku: Jak někdo sakra může natočit takhle nádherný film, který má snad všechno, co by dokonalý film měl mít? Co ale tenhle film má naprosto perfektního, je muzika, Hans Zimmer je prostě PAN skladatel a filmu to dodává naprosto jiný rozměr.

Policie Modrava (2011) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale herecké výkony jsou sotva dostačující. Paní Norisova furt vypadá, jako by viděla všechno zlo světa a úsměv pro ní nic neznamená. Filip Tomsa mi zas přijde, jakoby byl u policie na stáži jako vedoucí skautu. Jedin2* dávám za krásné prostředí Šumavy a za pár výjimek, které ten seriál drží.

SuperStar 2020 (2020) (pořad) odpad!

Začínal jsem koukat už s pocitem, že to bude ještě větší kravina než předchozí díly. Ačkoliv jsem doufal, že se mýlím, tak se moje předtucha naplnila. Viděl jsem první 3 účinkující a už se mi chce zvracet. Ne z nich, ale té show, z které chtějí vymlatit co nejvíce peněz a zaujmnou diváky. Porota složená z lidí, kteří nemají se zpěvem nic společného. Osobně jsem na natáčení byl jako doprovod, takže jsem si udělal obrázek o tom, jak to chodí. Zkrátka, zpěv v téhle show hraje roli stejnou jako strom v dokumentu o Marsu. Jedná se pouze o byznys a o nic jiného, prostě hnus.