365 dní (2020)

Lidi to srovnávají s Padesáti odstíny. Tohle je stokrát lepší. Krásní herci, uvěřitelný jejich role a dostatek skvělýho sexu. Příběhově to taky není špatný. Dal bych tři hvězdy, ale čtvrtou hvězdu jsem dal za konec (nesnáším sladký happyendy) 👍

Temné síly (2018)

Nechápu, proč má tento film tak nízké hodnocení. Dal bych 4*, ale pro zlepšení průměru dám plný počet. Příběh pěkný, zpracování pěkný, graficky taky pěkný, nemá to žádný typický happy end, tak moc nechápu, co se lidem na tom filmu nelíbí. Za mě velice dobrý film 👍

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Člověk to musí brát trochu s nadhledem, ale já se celou dobu skvěle bavil, jak akcí, tak humorem. Jednu hvězdu musím ubrat za sem tam “vážný” sentimentální scény, jak je rodina důležitá (ne že by nebyla, jen už mi to v každým filmu začíná lézt krkem), ale jinak jsem dostal víc než jsem čekal, jsem z toho nadšený 😊👍

Kniha džunglí (2016)

Viděno ve 3D IMAX a naprosto úžasný. Není to sice úplně pěti hvězdičkový, je to přeci jen rodinný film, ale ty čtyři hvězdičky jsou zasloužený. Jak vizuálně perfektně zpracovaný, tleskám nad dnešní technikou, tak i příběhově, je to dostatečně vtipný a hlavně velice napínavé. Doporučuji vidět ve 3D v IMAXu i když je to s dabingem, podle mě nevadí ;)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Jednoduše pecka. Podle komentářů, jsem to čekal horší, ale jako fanda komiksů, který se v tomto světě vyzná, musím říct, že jsem odešel z kina spokojen. Ale ano, jak jsem zmínil, ten film je jen a pouze pro lidi, co se v komiksech vyznají. Všechny scény mi dávali smysl, ne jak někteří píší, že tam bylo spoustu věcí beze smyslu a nevědí proč. Já vím proč, protože se ve světě komiksu nevyznáte! Ti co si myslí, že zajdou jen na nějaký film nebo že tam hrajou pěkný herci, odejde z kina zklamaný a začne ten film hejtovat. Takže jednoduše: VYZNÁŠ SE V KOMIKSECH? ROZHODNĚ JDI! NEVYZNÁŠ SE? ROZHODNĚ NECHOĎ!

Půlnoc v Paříži (2011)

Nevím, proč bych tomuto filmu měl dát míň jak 5 hvězdiček. Je to úžasný, krásný film. Mně tam nic nechybělo. Herecké výkony perfektní a ten děj a všechno co ty postavy řekli a udělali, no prostě pecka. :)

Arthur (2011)

Nechápu, proč se tenhle film v zahraničí nechytal, vždyť je to mnohem lepší komedie než jiný sra*ky, které na sebe vydělali dost. Ten film obsahuje skvělý humor a všechny postavy podávají skvělý výkon. Až teda, když mělo přijít nějaké trochu drama, tak to Brand moc neuhrál. Ale jinak jako komedie je to skvělá a mohl bych se na to kouknout víckrát a vždycky se zasměju.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nic moc, nějak mě to nenadchlo, čekal jsem do toho víc. Bylo to moc přeplácané a připadalo mi, že Rowlingová už rpostě nevěděla co všechno tam nacpat tak tam nacpala všechno až to přeplácala. Co udělali z Rona, takovýho génia a co všehcno umí (nechci tu ještě moc spoilerovat) to mi přišlo dost ubohý a, že najednou co udělali ze Snapea a z Brumbála, prostě hrozný mixování postav. A na konci to o 19 let později, to mi přišlo to nejtrapnější, co jsem kdy viděl, proč to tam dávali nevím, jestli jim zbylo pár drobáků, tak chtěli k tomu něco natočit, ale to mi přišlo úplně zbytečný (vim, že je to i v knížce, ale ne vždycky se drželi podle knihy, tak rpoč zrovna teď ano). V podstatě mám na tuhle část takovej vztek, co z toho udělali, že bych nejraději dal odpad, ale bylo by to zase nespravedlivé, vůči hercům, kteří podle mě podali vynikající výkon a vůbec Harry Potterovskou ságu mám rád, takže dám 3*, ale musel jsem se hodně přemáhat.

Třídní sraz (2011)

Tohle nemusí být špatný film. Takový ze života, o srazu třídy a kdo se jak změnil, jo na tohle se docela těším :)

Spartakus (2010) (seriál)

jeden z nejlepších seriálů, který jsem kdy viděl ;)