Počátek (2010)

Prostě úžasnej film ;)

Expendables: Postradatelní (2010)

Peckovej film. Porádnej akčňák s trochou humoru a povedených hlášek. nedám plnej počet, jelikož bylo vidět, sice nevím jakej byl rozpočet, ale myslím že moc velkej ne, porotže u některých scén bylo rpostě poznat že je to počítačově udělaný a v týhle době se s oučasnou technikou by některý scénky tak vypadat nemuseli. Ale jinak skvělej film a rozhovor mezi Stallonem a Schwarzeneggerem byl rozsekávající :D

Kniha přežití (2010)

Není to zlý film, mohlo být víc akce. Ale dějově je to dobrý film a zaujme ;)

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Podle mě strašná kravina, tohle je vážně jen pro děti. Dvě hvězdičky za to, že jsem se občas zasmál a trikově taky dobrý, ale jinak děj kravina jako pomalu všechno v tom filmu :D

Milý Johne (2010)

Nemám slaďáky až tak rád, ale tohle zas takovej slaďák není, jak se to tak tváří. Ten film dojme a zaujme a není to to americký drama, kdy dopředu tušite co se tam vlastně stane a to se mi asi nejvíc líbí ;)

Gran Torino (2008)

Vynikající film, nevím co víc k němu napsat, prostě obsahuje všechno co má správnej film obsahovat. Není to takovej ten typickej americkej film pro puberťáky nebo kterej by uznala jen starší generace. Tenhle film prostě nadchne všechny. Jeden z hodně mála filmů, kterým nemůžu nic vytknout.

Železný Schwarzenegger (1977)

Výbornej dokument, jak o Arnoldovi tak o kulturistice, je v tom vše a je tu vidět, že Arnold je dobrej chlap, má dost smyslu rpo humor a má taky svojí hlavu, je to dobrej chlap ;-)

2012 (2009)

Konečně pořádnej sci-fi film, ve kterým nic nehcybí, zasmějete se, zapláčete a budete tajit dech. Efekty jsou taky výborně zpracované, nemám proti tomu žádný výhrady i když jako mohlo to mít už v tak targickým konci, ještě tragičnější konec ;-D

Růžový panter 2 (2009)

Pefektní komedie, myslím si že lepší jak jednička ;-D