RRRrrrr !!! (2004)

Toto bolo jak na hojdacke nieco bolo trefne vkusne a nieco totalne mimo a trapne ...toto sa mi tazko hodnoti takych 50%

Utopenec na útěku (1998)

Toto je aspoň čo sa týka humornej stránky jeho najlepší film , neskutočne som sa bavil kým som sa prestal smiať na 1 scéne prišla druhá...Toto sú filmy nie pre každého na to treba asi povahu a určitý zmysel pre humor , takže za mňa 4*

A-Team: Poslední mise (2010)

Pre mna tento film nebol sklamanim vedel som asi co ocakavat a to sa mi aj dostalo , miestami som sa dost nasmial...a ani tie super kaskaderske (PC efekty) mi to nezneprijemnili skor naopak. Kvalitna kombinacia akcie a humoru s dobrym obsadenim. 75%

Drive (2011)

Na zaciatku som si myslel , ze som zacal pozerat film pre hluchonemych , kazdopadne tie slova naozaj nebolo treba Goslingova neverbalna komunikacia bola na vybornu spolu s atmosferou a hudbou to tzv. ,,sadlo ako ritka na šerbeľ,, Vyborne vygradovany film , akurat som nechapal napriklad naco mu je ta cudzia tvar z kostymerne , ked aj tak kazdy dobre vedel o koho sa jedna , ale budiz. Tento film bol velkym zazitkom a urcite ho odporucim svojim blizkym. 85%

Telefonní budka (2002)

Dodnes nechápem ako ma thiller , ktorý sa odohráva na 1m štvorcovom dokázal udržať 80 minút v pozore :) Strašne mi tam vadili tie ujačané pripečené prostitútky , ale pri výbornom výkone Farrella a tej napätosti , ktorá neupadla po celý čas to bola maličkosť. Naozaj výborný vygradovaný thriller !

Tajemné okno (2004)

Vždy si rád pozriem Deppa v akcií a ako obvykle neľutoval som ...Koniec ma dosť zarazil , obrátil o 180 hrozne rýchlo a neprirodzene , ale aspon to nemalo klasický happy end :)

Iluzionista (2006)

Pri tomto filme som absolútne vypol a nechal sa unášať dejom ...nezamýšlal sa nad črepinami, ktoré si vačšinou skladám počas deja ...Výsledok stál za to ...ústa mám otvorené ešte teraz 5*

Jak vycvičit draka (2010)

Spolu s Big hero 6 najlepšia rozprávka za posledné obdobie. Pri fantastickej animácií , úžasných drakoch (Bezzubka !) , a decentnom príbehu som veľmi spokojný s celkovým dojmom a myšlienkou , ktorú to v nás malo zanechat. Úžasná hudba to len celé podtrhla 5*.

Ďáblův advokát (1997)

Vynikajúci mysteriózny thriller , kde Al Pacino všetkým ukázal , kto je najlepší satan..jeho herecký výkon bol pastvou pre oči. Charlize Theron pôsobila viac ako dôveryhodne a Keanu zahral svoj štandart. Posolstvo ukryté vo filme vďaka skvelému scénaru z toho robí 5* záležitosť.