Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Fantastický scenár ? Fantastický strih ? Mohol by som ešte vytvoriť dlhý zoznam v čom bol tento film tak výborný. Vyvolával vo mne toľko pocitov...Tak ako radosť , keď sa partia zišla na streche a konečne sa na chvíľu mohli cítiť slobodnými , tak ako smútok , ktorý vo mne vyvolala smrť Brooksa (Ktorá mi prišla absolútne logická v tej chvíli on mal domov inde...) , tak ako hnev , ktorý vo mne vyvolala vražda Tommyho a nepopísateľná eufória , ktorá sa mi dostavila na asi najsilnejšom , najprekvapivejšom a najkrajšom konci aký som mal možnosť kedy vidieť , pri ktorom bolo mojou povinnosťou vyroniť pár sĺz. A tak ako nádej nás sprevádzala po celý film , tak presne s takou budem ja dúfať , že sa niekedy niekomu podarí natočiť niečo čo sa tomuto aspoň vyrovná. Ďakujem za krásny zážitok T.Robbinsovi a M.Freemanovi.

Očista (2013)

Som celkom zaskočený z toho ako niekto tomuto dáva 5 hviezd a vyzdvihuje film do nebies. Film ma bavil hlavne prvú polovicu , tam bola atmosféra naozaj taká , že som sa nemohol ani na sekundu odtrhnúť od monitora. Ale založiť hlavnú zápletku na parte sfanatizovaných mladých ľudí , ktorý sa snažia dostať do jedného domu ( Pritom za ten čas by stihli ,,očistiť určite veľa iných,,) Myšlienka dobrá , ale podla mňa nevyužila svoj potenciál.

Focus (2015)

Na tomto filme som sa dobre zabavil , bolo to nepredvídateľné, vtipné , dvojica hlavných hrdinov zahrala tak ako mala , akurát som v tom proste nenašiel tú atmosféru z ktorej by som spadol na riť ako pri Podfukároch napr. Oceňujem tu aj scénu s americkým futbalom a jej premyslenie. Ale keď sa tak pozerám aké filmy u mňa dostali 5,4 hviezdy ..pri tomto budem musieť o jednu ubrať za celkový dojem , ktorý na mne film zanechal.

Dragonball: Evoluce (2009)

Jamie Chung je tak sexii , ale to bolo jediné čo ma zaujalo na filme bohužiaľ :)

Eragon (2006)

Čítal som knihu a som strašne sklamaný tá kniha mala obrovský potenciál a to čo z toho vzniklo s ňou nedá ani z ďaleka porovnať ...Jedine čo sa da vyzdvihnúť je sexi ,,elfka,, a fantastické scenérie...Bitka ma úplne sklamala , dialógy dosť nudné joj toľko škody :( 3* so zavretými očami

Rohy (2013)

Strašne ma bavila prvá časť filmu dobre vystupňovala to čo bude nasledovať , dobre nás oboznámila s príbehom a jej aktérmi. Neskôr ako príbeh postupne naberal na obrátkach mi to prišlo čím ďalej tým uletenejšie. Bolo tam viac scén , kde som sa nahlas zasmial ako napr. keď povedal reportérom kto vyhrá ma s ním rozhovor. Nadávajúci kňaz , teplí policajti skôr by som namiesto žánru Horror k tomu pridal žáner komédia. List o rakovine od jeho milovanej mi dokonca vyhŕkol slzy , čož som seriózne nečakal...Ale posledných 5 minút bolo neskutočne naivných a až moc prehnaných podľa môjho názoru, zbytočne nechutných miestami , ale myšlienku si to zachovalo a zaslúži si to 4* Obľubujem si Radcliffa čím ďalej tým viac.

Hotel Transylvánie (2012)

Akože prečo nie ..určite si radšej pozriem toto ako si vymývať mozog nejakým slovenským seriálom :) Dobrá animácia , ale vtipu hodne málo.

Scary Movie 3 (2003)

Jednotka a táto časť boli jediné , na ktoré sa dalo pozerať ...Charlie Sheen a Leslie Nielsen ma tu vedeli rozosmiať , ale celý film to nepoťahajú dvaja :)

Mafstory (2006) (seriál)

Náhodou toto bol ešte z tých pozerateľných seriálov na našej scéne...

Hoď svišťom (2011) (seriál) odpad!

Vzhľadom na obsadenie sa mohlo očakávať naozaj niečo lepšie , ale z tohoto mi bolo miestami zle..