Doupě vlků (2014)

Dvě hvězdy a obě za Jasona Momou.

Judy (2014)

Po filmu Adam Chaplin přišlo veliké zklamání... Čekala jsem další skvělou rubačku a né tuhle uloudanou krávovinu... Dejte tomu chlapovi někdo prachy a vtlučte mu do palice ať se vrátí tam, kde začal! :)

Lucifer (2016) (seriál)

Holky... Která z vás tíhne k tomu vrušujícímu náboji všeho temnýho, hned pouštějte. Balzám na duši. Lucifer, ač se zprvu nezdá jako klasický fešák z podsvětí, si vás během pár okamžiků totálně získá. Z jeho hlášek se válim v jednu chvilku smíchy po podlaze a v druhý chvilce křížim nohy abych neobskočila telku, když nahodí ten svůj mrduhodnej výraz :))) Celkem úspěšně se mi daří vžít se do hlavní ženské postavy a tak hladce prožívám seriál přesně tak jak to miluju. Jako bych byla jeho součást. Nemůžu se dočkat co přinesou další díly!

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Silně doufám, že se to s dalšími díly zlepší. Zatím je to opravdu přůměrná zábva a vůbec by mě nemrzelo to nedokoukat...

Nina navěky (2015) odpad!

Asi sem fakt nebyla v rozpoložení na tenhle film, páč jinak nechápu ty hodnocení 2 a vejš. Pro mě naprosto nekoukatelná hovnoláda. K hororu to má daleko, mrtvou pizdu poplácanou krví uvidim i v Kriminálce Miami a hororem to nenazvu. Tyhle nezávislý festivalový sračkolády z duše nesnášim. Možná jsem jednoduchá, každopádně vážení, ani trochu mě to netrápí. Líná, nezáživná, nuďárna. Kéž by to bylo míň festivalový, uznávám, že by to MOHLO fungovat. Koho tenhle film nalákal cedulkou HORROR INSIDE, vyserte se na to. Ztráta času. Možná tomu za ňákej ten rok dám ještě šanci... Ale pochybuju.

Adam Chaplin (2011)

Kdyby tuhle pakárnu někdo natočil jen o krapet víc profi, dostal by 5 hvězd! Nasvalenej posedlej kořen co se mstí za vraždu svojí milované. Do toho potoky krve, hromady rozsračkovanejch lebek.... Uaaaa, hroznej orgáč. Celej film je ke všemu špičkově komixově švihlej. Emanuele De Santi musí bejt fakt srdcař jak hovado. Navíc k tomu, že to bylo celé točené takřka na koleni, všechny urvaný končetiny, rozmlácený psyfty a sračkolády jsou parádně odvedená ruční práce, přesně jako ve špinavym osmdesátkovym béčku, přesně jak to mám ráda!

Noc démonů (1988)

Jsi fanoušek 80' béček? No a neviděl/a si tenhle film? IHNED ZVEDNI ZADEK A ŠUPKY DUPKY SI HO PUSTIT! O tohle nechceš přijít!

Voskové muzeum (1988)

Naprosto špičkový béčko. Příšerky všeho druhu. Krása střídá nádheru. Pro fanoušky žánru je tenhle snímek balzámem na duši :)

The Veil (2016)

Neurazí, ani neokouzlí. 2 slušný lekačky, to se musí nechat. Námět se zdál super, nejsem si ale jistá, zda by se to dalo natočit nějak ,,lépe'', možná kdyby zapracovali na pro mě nejvíc důležitém sžití se s postavami, což je vždy ten největší problém. Těžko říct. Každopádně 3 hvězdy myslim zasloužený, fajn podívaná pro pár přátel co mají rádi mysteriózní horory a tohle ještě neviděli. Hezky u vás doma na gauči, s vínkem ,nebo beerem.

Pozdrav z cesty do pekla (1991)

WOW! Pro milovníky 80' a 90' béček, je tohle přesně to pravý! Fakt mě mrzí, že jsem to neviděla už jako malá, protože by to byl s přehledem jeden z mých úplně TOP :) Krása, střídá nádheru, takže všichni nadšenci to těhle trashovejch, komediálně-hororovejch hovnoládiček směle to toho!