Návštěva staré dámy (1999) (TV film)

Pěkný děj, výborná výprava. Ale ty záběry se mi zdály jako by je natáčel nějaký amatér. Velmi nesrozumitelný konec, podle kterého se nedalo poznat jestliho opravdu zabili nebo jestli tu mrtvolu jenom hrál na oko. Jinak krásný důkaz,že si člověk za peníze mů že koupit všechno i spravedlnost. Herecký výkon paní Bohdalocé byl vynikající, i ostatní herci se představily v nádherných rolích, které mystrovsky zahrály. Přesto všechno dávám za 3 hvězdičky.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Jeden z nejlepších francouzských komediálních seriálů, které si dělají srandu z druhé světové války. Odhaluje život největšího Francouzského odbojáře Reného Artoise i jeho milenky. Pěkný, střízlivý humor.

Most do země Terabithia (2007)

Chtěl jsem jít na pořádné fantasy a ne na romantiku, kdybych chtěl romantiku ak si půjčím Titanic. Ale děj docela dobrý. Myslel jsem si,že když ten film vyšel z dílny Pána prstenů tak bude stejně dobrý jako tato trilogie.

Probuzení tmy (2007)

Dobrý děj. pěkné efekty a akční scény. Ale moc romantiky a málo fantasy. Proto za 3*

Asterix a Vikingové (2006)

výborná animace, akorát v některých okamžicích jsme se nevešly s našim dabingem do toho co postava říká,byla zde hluchá místa. Všechny tyto potíže,ale kompenzuje dějten byl vynikající.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál) odpad!

největší komunistická kravina,která kdy byla natočena.tento film bych zavřel do trezoru a klíč od trezoru bych zahodil.

Policejní akademie 3 (1986)

skoro stejný jako dvojka alespoň je zde více srandovních situací

Policejní akademie (1997) (seriál) odpad!

nejhorší seriál jaký jsem kdy viděl nemá nic společného s výbornými filmy.