Z jiného těsta (2023)

Ja som spokojná, pár krát som sa zasmiala, pár krát rozčúlila a hlavne sa mi páčilo,že film nebol natočený ako v poslednej dobe veľa filmov so zameraním na to,ako veľmi sa ubližuje černochom.Ale ukazuje aj druhú stranu,ako si oni to zlé nájdu vo všetkom,aj v nevinnej debate o čomkoľvek a sami vystupujú mnohokrát rasisticky voči belochom,ale to už rasizmom nenazívajú.Poukazuje aj na to, ako sa beloši pod tlakom spoločnosti vehementne snažia prijať ich medzi seba,ale oni o to vôbec nestoja,lebo aj v tom predsa musí byť zlí zámer.Bolo to zaobalené do humoru a lásky,aby to nevyznelo tak okato,ale ja som v tom našla presne tento odkaz a som s výsledkom spokojná, pretože tiež vnímam túto problematiku v komunikácii a vnímaní týchto dvoch odlišných rás takto. Samozrejme,že rasizmus existuje, ale nie každý bieloch je rasista a nie každý čiernoch je obeť.

Místo jménem Důstojnost (2021)

Námet perfektný,prijala by som trošku surovejšie podanie príbehu,ale tým, že mám veľkú fantáziu to bolo pre mňa aj tak šokujúce.Niekoho bez predstavivosti,to môže nudiť.Nie je to pre každého.

Proces Jany z Arcu (1962)

Bez štipky akejkoľvek emócie a  pritom to mohol byť tak emotívny počin,keby to natočil niekto viac empatický.Nevyvolalo to vo mne nič,ani ľútosť,tak nudné to bolo.

Chudinská čtvrť (2023) (seriál) odpad!

Preafektovaný debilizmus,na to sa nedá pozerať

Fauda (2015) (seriál)

Milujem tento seriál,všetky série za 5 *, dokáže človeka vtrhnúť do deja,je veľmi realisticky.uveriteľne natočený, postavy sú prirodzené, sympatické a podávajú úžasný výkon. Scenár veľmi pútavý,proste pecka.

Bojovnice na druhou (2022) (seriál)

Silný príbeh, nie len o hrôzach počas vojny,ale aj o zrade, závisti,bezcharakternosti a necitlivosti ľudí,ale aj o láske a odpustení.

Úřad kouzelnických záležitostí (2018) (seriál)

Však musia existovať aj filmy pre deti,za to že to nie je vaša šálka kávy, ešte to nemusí byť odpad.Za mňa veľmi milá oddychovka,deti to určite zaujme veľmi,aj tých v ktorých to  dieťa ešte stále drieme.

Lovci stínů: Nástroje smrti (2016) (seriál)

Moje hodnotenie nie je relevantné pretože som videla iba prvé dve časti,ale bola to pre mňa taká katastrofa,že keď vidím koľko to má sérii a to množstvo častí, ďalej do toho nejdem. Možno to ďalšími sériami naberie na obrátkach,ale ja to určite nebudem zisťovať.

Slečna voyeur (2023) (seriál)

Taká telenovelová atmosféra a herecké výkony

Kaleidoskop (2023) (seriál)

Dokonalosť sama, famózne. Rozpísala by som sa,ale nechcem dávať spoilery. Zhltla som to za jednu noc,