Sám doma (1990)

Desať, pätnásť krát som videl tento film? A nikdy ma neomrzel! Skvelá vianočná zábava za všetkých desať. Aj pätnásť :-)

Rychle a zběsile 2 (2003)

Áno, autá sú super, ženy krásne, aj ten život, ktorý by si možno väčšina rada vyskúšala. Dokonca aj náznak príbehu nie je zlý. Všetko je to parádna jazda, ale predsa... Radšej to po nejakom čase zaokrúhľujem na priemer. Poslabšie tri hviezdy... Viac niet čo dodať, možno len... prvý diel sa mi páčil omnoho viac.

Úžasňákovi (2004)

Úplná nádhera a pre mňa určite lepšia pixarovka akou boli Cars. Príbeh je fascinujúci, animácia tiež, hrdinovia sú výborní, aj keď najväčším superherom bola pre mňa Edna Módna s jej hláškami. Čo sa mi ďalej veľmi páčilo je, že Rodinka úžasných je stále pre detského diváka rovnako atraktívna ako pre dospelých, takže zábava o rodine pre rodinu : )

50x a stále poprvé (2004)

Naozaj skvelá zábava, občas smutné, občas nudné, ale aj tak skvelé! V rámci žánru, 50 First Dates zaradzujem medzi tie lepšie snímky. Skutočne výborní Adam a Drew aj ten mrož, ktorý vás zabaví tiež (okrem iného aj mnohí ďalší). Viem, že to nie je príliš reálne ale aj tak - zábava slušná, romantika tiež - mám to takto rád, takže výborná štvorka s otrepaným Určite sa to oplatí vidieť!

Spider-Man (2002)

Jednoznačne môj najobľúbenejší komiks. Mám rád Spidermana v akejkoľvek póze už odkedy som prvý krát mohol registrovať jeho kreslenú verziu. Takže nepustím. Nostalgia mi to nedovolí. A vlastne ani nechcem. 5*

Kdo s koho (2001)

The Score patrí do kategórie krádeží, pri ktorých sa potíte a každučký moment prežívate s hrdinom. A ním je hneď dvojica hercov v podobe De Nira a Nortona. Už úvodná "vlámačka" hovorí, že sa nejedná o hocijakú "fušerinu" a že tu, vážení a milí, ide o veľké prachy. Áno, všetko sa zdá byť perfektné, do momentu, kým sa problémy nezačnú hrnúť jeden po druhom a vám začína dochádzať, že to až také ľahké nebude. Klasický príbeh s nadupaným tempom, ktoré sa valí ako prúd vody a nič ju nezastaví. Je to naozaj príjemná zábava, herecké výkony sú odvedené dobre (možno až na ten Brandov, ktorému pomaly dochádzal dych). Akcia je výborná škoda len, že to Malo Svoje Chybičky. Avšak na konci vám ostane príjemný úsmev, takže dávam lepšie tri hviezdičky s odporúčaním, že to zlý film nie je, aj pozrieť sa dá, ale či vám ostane v pamäti na dlhšiu dobu, no, nie som si veľmi istý...