Parfém: Příběh vraha (2006)

Neviem, čo mám o tomto filme napísať. Sú to asi 4 hoďky, čo som ho dopozeral a ten film nie a nie dostať z hlavy. Je to úžasný a zároveň smutný príbeh o človeku neschopnom citov a normálneho života. Jediné čo má je najlepší čuch na svete............Dlho som tento film obchádzal a čakal na správnu chvíľu aby som si ho mohol vychutnať. Ale verte mi, na niečo takéto by som asi nikdy nebol pripravený. Najšokujúcejšie pre mňa bolo zistenie, že mi nebolo absolútne ľúto ani jednej Grenouillovej obeti, ľutoval som jeho, za to čo prežil a ako musel trpieť pokiaľ vytvoril ten najdokonalejší parfém na svete...........musím si to pozrieť ešte raz............a potom ešte raz

Next (2007)

V poslednej dobe to Nicolasovi s výberom filmov nejako nejde. Síce keď si to porovnám s Ghostriderom, tak je to fajn, ale cakal som viac. Každopádne film ubehne rýchlo a človek sa pri ňom nenudí, ale hrozne mi vadili Cageove vlasy. Fakt neviem čí to bol nápad, ale filmu to vôbec nepomohlo.

Drsný časy (2005)

Z Christiana Balea som mal zimomriavky na zimomriavkách. Film ako-taký nič nové nepriniesol, ale všetky nedostatky sú zatienené famóznym Baleom. Moju obľúbenú frázu "vrelo odporúčam" nepoužijem aj keď by som rád. Ale toto nie je film pre každého.

Bombakšeft (2002)

Nuda. Jedna * za Williama H. Macyho a druhá za .................ani vlastne neviem za čo, ale nechcem dať jednu * filmu, kde hrá Macy.

Fido (2006)

Nechápem to vysoké hodnotenie. Asi som sa díval na iný film. Možno som nepochopil o čo v tejto snímke išlo a možno by som na to prišiel, keby som ju skukol ešte raz, ale bohužieľ na to nemám chuť.

Shrek Třetí (2007)

ŠOK!!! Po skvelej jednotke a výbornej dvojke je toto veľké sklamanie. Chcel som dať 2*, ale Shrek je Shrek, tak sú tri. Aj keď asi nezaslúžene.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Taká malá akčná jednohubka. Na Battle royale to síce nemá, ale žiadne väčšie výhrady mi nenapadajú. Snáď len miestami rýchla a utrasená kamera pri súbojoch. Steve Austin je prekvapivo dobrý a Vinnie Jones snáď nepotrebuje komentár.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Ja neviem písať tak kvetnato ako ostatní tu naokolo. Píšem to, čo si myslím. A myslím si, že tento film bol vynikajúci. Bruce Willis alias John McClane je proste neuveriteľný pohoďák. A že sa mu nikdy nič nestane? Jasné, že nie!!! Dobrovoľne sa rozhodol, že bude hrdina a preto je na oplátku obdarený väčším kusom šťastia ako ostatní. Samozrejme, že niektoré scény mohli byť miernejšie, alebo vystrihnuté (stíhačka) a záporák mohol byť iný (Cillian Murphy). Nebyť týchto dvoch vecí, dávam 5* jak vyšitých.

Dannyho parťáci (2001)

Takéto filmy mám rád. Videl som ho už 4x a stále ma baví.