Dannyho parťáci 2 (2004)

Poo jednotke veľké sklamanie............možno príliš veľa nových tvárí...................

Dannyho parťáci 3 (2007)

Po 5* jednotke a 3* dvojke som mal trochu obavy, ale nastastie zbytocne. Film je dobry, rychlo ubieha, nema prakticky hluche miesto. Je jasne, ze to co Danny a jeho partia robia, je prakticky nemoznem ale clovek pri pozerani na to zabudne a proste si to vychutnava.

Cellular (2004)

Práve som sa na to dodíval v TV. Ako napísal KevSpa, je to čistý priemer. Tento film vás ničím neurazí a vďaka tomu, že si stále udržiava svižné tempo vám aj rýchlo ubieha. Je to taká jednohubka-pozrieť a zabudnúť.

Hrdinové (2006) (seriál)

Hodnotenie po 20 dieloch:100%..........je to lepšie ako Lost a Prison break dohromady

Akce nemluvně (2006)

Dal by som aj 4*, ale vadili mi niektoré scény s dieťaťom, kedy bolo jasne vidno, že je to bábka. No a najviac mi prekážalo to "obetovanie" dieťaťka v mrazničke. Prišlo mi to dosť morbídne a akosi sa mi to do celkovej koncepcie filmu nehodilo.

Sexy párty 2 (2006)

Iba slabý odvar jednotky, ale dá sa na to pozerať.Potajomky som dúfal, že na konci sa objaví Ryan Reynolds a prednesie nejakú "intteligentnú" radu do života.........

Potomci lidí (2006)

fakt,fakt,fakt dobrý film. Jeden z mála, pri ktorom som rozmýšľal, že by to tak za pár rokov mohlo naozaj byť. Inak súhlasím s POMO-m.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Najlepší akčný film za poslednú dobu. Jason Statham je totalny tvrdak. Film má brutálne tempo, je síce pravda, že miestami prehnané, ale ako celok to pôsobí dobre, no a skvelá hudby už iba dotvára atmosféru adrenalínového behu o život. Jedinú slabosť by som videl v záporných hrdinoch-ani jednému som to neuveril. Takže preto 4* inak by som dal plnú paľbu.

Strážce (2006)

Priemer. Ani zle, ale ani ničím výnimočné, ale priznávam, že som sa nenudil.

Divočáci (2007)

Na 5* to síce nemá, ale 4 dávam úplne s čistým svedomím. pohodová, plynule ubiehajúca komédia, ktorá nemá výraznejšie slabé miesta. vrelo odporúčam.