Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Je zdřejmé že se nejedná o originální scénář. Scénář je velmi primitivní a hned na začátku bylo jasné kdo přežije. Už ta první bitka byla trapná-žena versus muž, no kdo to asi vyhraje?? Muž ženu pomalu likviduje, chce si užít a pak najednou naprosto nečekaně žena udělá" trik" a je po něm:-) Dále se mi zde nelíbilo že se navážejí do přátel:-)Co se týče postav, tak se samozdřejmě jednalo o korby ze strany mužů a ženy za to také samozdřejmě stáli:-) Abych jen nekritizoval, tak se mi film po vizuální stránce moc líbil+jsem se nenudil=****

Želvy Ninja (2007)

Trochu infantilní, ale co, jsou to přeci Želvi Ninja. S happy-endem sem počítal již od začátku. Přesto jsem se u filmu nenudil a osvěžíl jsem si pamět jmény, která jsem už dávno zapoměl. Raf. je z nich stejně nejlepší. Prostě takovej cholerik:-) Na zabití času je to ta správná volba. 60%

Rozsudek smrti (2007)

3,5 za to že se jednalo o pomstu, kterou miluji a která mě provází celej život

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Když George Lucas uviděl Spielbergův plac a obří modely, byl úplně u vytržení a navrhl že mu dá 2,5% z budoucího zisku star wars, když mu totéž nabídne za blízká setkání

Next (2007)

Nadprůměrný sci-fi snímek s originálním nápadem. Nevím co se Vám na tom nelíbí, asi jste moc nároční:-D Btw. taky bych rád viděl do budoucnosti, ale pochybuju, že by mi pouhé 2 minuty stačily. Potřeboval bych aspoň jeden den, lépe však týden či měsíc..

Simpsonovi ve filmu (2007)

Cítím docela velké zklamání. Ve filmu nebylo nic co by me doopravdy zaujalo, až na malou Maggie, ta válela:-) Délka filmu je čistě neaká ta hodinka a deset minut a to pritom ríkali, že museli vystříhat hafo scén, které by jim vystačili na další dva samostatné filmy...

Na stojáka (2004) (pořad)

Původně jsem dával za 3*, ale tedka po shlédnutí většího počtu dílu můsím své rozhodnutí změnit. Je to ukázka toho jak se dá co nejlépe ztrapnit. Jediné co je zde k smíchu je neschopsnot učinkůjících.

Donnie Darko (2001)

Totálně vynikající film..Skvělí scénář, fascinující vákony herců, hudba.. Jen tím koncem si nejsem zcela jistý. 1) Vše se mu jen zdálo 2) Vrátil se v čase a rozhodle se že to nechce prožívat znovu a tak se nechal zabít. Scéna která se mi dost líbila:-). Otec povídá Roniiemu: "Ať se stane cokoliv, řekni pravdu. I když se na tebe budou dívat divně, a to budou. Musíš ale pochopit, že většna těch lidí jsou pěkný kreténi. Jsou součástí tý velký konspirace kreténu. A bojí se lidí jako seš ty. Protože ty kreténi vědí, že jsi chytřejší než oni. Víš co máš říct takovým lidem?! FUCK YOU!!

Tetsuo (1989)

Závidím těm co to pochopili, protože já jsem to teda vůbec nepochopil:-D