Noe (2014)

Herecké výkony jsou ok, speciální efekty jsou o úrověň lepší než herci. Ale to je celkem k ničemu, když celý film je jedna velká nuda. K tomu všemu ještě přidejte nesmyslné náboženské blábolení a máte propadák léta.

Deep in the Darkness (2014)

Typický horrorový námět. Chlápek se cítí ve městě nesvůj, nemůže dýchat, přelidněno. Za dobrou cenu, až moc dobrou si najde rozlehlý dům na vekově, které jeho majitelka potřebuje urgentně udat. A tak se rozhodne se svojí rodinou odstěhovat. Otec, bílá paní a jedno dítě. Klasika. Nechápu proč tu na to tolik lidí píše negativní komentář, ne každý film může být originální. V tomto přípapě se nedočkáte žádného překvapení. Dostanete to co se čeká od béčkové horroru. A ještě možná něco navíc. To navíc jsou až moc dobře zpracované virtuální efekty. Nechci tvrdit, že to film posune někam mezi horrorovou špičku, ale blbost to určitě není. 50%

Muž z oceli (2013)

Bohužel další Superman, další zklamání. Musel bych se hodně zamýšlet, kdy jsem naposledy viděl film, který má takto hrozně povrchní a primitivní dějovou linii. Ne že bych od tohoto filmu čekal nějaký psychologický výplach, to zas ne, ale mohla se tam sem objevit nějaká ta myšlenka, co vytváří děj samotný nebo ho přinejmenší někam táhne. Samozdřejmě po vizuální stránce jsou 3D efekty celkem cool a nic jim nechybí, ale už dávno mi není 8 let takže to tak trošku nestačí. Technická na závěr. Podle auktuální verze je Superman nadčlověkem, protože zachycuje radiaci ze žlutého slunce. Tedy každým dnem, rokem sílí, neboť zachytí více a více radiace. Jak je tedy možné že Zod a jeho armáda jsou stejně silný po jednom dni jako Superman po 30 letech? 50 %

Interstellar (2014)

Já osobně jsem pochopil konec jako zjevení přef smrtí, které nabízí hlavní postavě pocity naděje, pochopení a hlavně útěchu, že je v tom nenechal samotné. Ve vlastních představách se stává zachráncem co obětoval vlastní život. Jak již několikrát během snímku zmiňuje doktor Mann - před smrtí uvidíš tvářech svých dětí :-)

Žena v černém (2012)

Bohužel díky velice mizerné atmosféře, nejenom že mě film vůbec nebaví, ale ani na okamžik mě nedokázal vtáhnou do děje. Během prvních 60 min se vlastně nic nestane. Děj se neposouvá, herecký výkon daniela je velmi mizerný. Hlavní problém vidím v neschopnosti zahrát jakékoliv emoce alespoň trochu uvěřitelně.

Fruitvale (2013)

Pohádka od černoškého lidu pro černošký lid. Film se nesnaží čerpat z realného příběhu a ten poté představit divákům. Příběh přetvořen a zveličován. Pokud jste někdy někdo viděli řádění černoškého gangu, tak pochopíte jak vypadá realita :-)

Ona (2013)

Začátek má velice pomalý rozjezd, což vzhledem k celkove eskalaci, není na první pohled zas tolik poznat. Těžkopádný film provázeným hlasem Scarlett Johansson, který nakonec vůbec není tím, co jsi člověk představuje po přečtění úvodníku. Nemůžu jsi pomoci, ale Joaquin Phoenix mi neustále připomíná herce Matthew Rhys ze seriálu Americans.

Konkurs (1999)

Nuda! Vypravěčský styl mi nesedí. Postavy jsou snad ještě nezajímavější než pomalu plynoucí děj. Údajného masakru na konci jsem se nedočkal, protože jsem do té doby umřel nudou.

23 (2007)

Ted Bundy zemřel 24.01.1989 ..