Greyhound (2020)

Trojka z milosti. Nejsem si vůbec jistý, zda se jedná o film v tom pravém smyslu. Celkem nuda. Tom má určitě navíc, něž je tohle.

Slunovrat (2019)

Naprosto nelogické chování všech postav, jen aby odehráli svoji část v ději. Neskutečné kvičení a hučení, takže místo sledování snímku trávím více času laděním hlasitosti.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Kdyby mi bylo 8, možná 10 let, tak by mě to bavilo. Nevím, těžko říci. Nudné, nezajímavé charaktery, které ve vás nevzbudí naprosto žádné emoce, žádné pocity. Jejich osud je vám naprosto ukradený. Děj přímo odpovídající horšímu béčku - teroristé se zmocnili nebezpečné zbraně a jejich jediným cílem je likvidace celé lidské populace - nebo jen její větší části. Film tedy nemá žádný děj, jen průměrně natočené akční scény a pár velmi nudných konverzací. Pro někoho kdo už viděl nějaký ten film ve svém životě je to prostě nuda. Nebýt slavné značky a jednoho kdysi dávno populárního herce tak by na to nikdo nikdy nekoukal a také by snímek neměl žádná kladná hodnocení. Vše jen kvůli slavnému jménu dob minulých. Třeba na tomto filmu spolupracovali D+D

Veřejné lži (2019)

Neskutečně nezajímavý počin. Nemohu doporučit.

D-Day (2019)

Příšerné vizuální efekty a celkem nepřesvědčivé "herecké" výkony. Na druhou stranu to nemá 2,5 hodiny a i když "děj" je přímočarý, bez jakýchkoliv překvapení či zajímavostí, tak jsem se nenudil a vcelku i bavil. Zajímal by mě rozpočet.

Lincoln (2012) odpad!

I will say then that I am not, nor ever have been, in favor of bringing about in any way the social and political equality of the black and white races -- that I am not nor ever have been in favor of making VOTERS or jurors of negroes, NOR OF QUALIFYING THEM HOLD OFFICE, nor to intermarry with white people; and I will say in addition to this that there is a physical difference between the white and black races which I believe will forever forbid the two races living together on terms of social and political equality.

Secret Number, The (2012)

Autor scénáře pravděpodobně ani netuší o existenci číselných soustav. V dekadické soustavě je prostě 10 čísel, to je co ji definuje. Není v tom žádná fyzika, ani magie. Je to prostě to, co si lidé dohodly, že budou používat a to platí i pro pravidla. Ani v jiné, např. binární nebo hexadecimální není žádné záhadné číslo. Je jich tam tolik, kolik je předem nadefinováno. Pokud chcete přidat číslo mezi 3 a 4. tak proč ne, vznikne jedenáctková soustava a není na ní nic tajemného.

Způsob zabíjení (2012)

Proti obsahu nic nemám. S komunisty ani socialisty se nekamarádím. Ale forma, je naprosto otřesná. Nedá se na to dívat, kdyby to zkrátili na polovinu, nebo pořádně sestříhaly. V současné podobě, je to vše nepřehledné a strašně nezajímavé. Nešlo to dokoukat do konce.