Transformers: Pomsta poražených (2009)

Pane Bayi, dokážete vymyslet, jak vyzrát nad těmi teroristy?-- Věřím, že ano.--Nejdřív uděláme obrovskou digitální budovu a pak do ní narazí meteor! A všechno začne vybuchovat! A motorky začnou hořet, jak přeskakujou ty helikoptéry! --Ne, potřebujeme nápady, jak zastavit teroristy. -- Tahač s návěsem se vymkne kontrole a začne se zmítat! A pak cisterna plná dynamitu!--To nejsou nápady, ale speciální efekty!--Nechápu rozdíl.--Já vím, že ne. Odveďte ho!

Díra (2001)

Většnou snímku se prolíná skvělá atmosféra, která vás vtáhne přímo do děje. Atmosféra je dobře servírována pomocí úžasných krásných a mladých herců. Zíkladní děj se rozděluje na tři částli. Přítomnost, a dvě odlišně vyprávěné minulosti. A je na vás čemu budete věřit. Co se nám snaží film sdělit?Cigareta=zlo!!! xD

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Pokud se vám líbila jednička a dvojka pro vás byla zklamání tak tenhle prequel je něco právě pro vás.

Vyvrženci pekla (2005)

Pozor Spoiler. Celkem příjemné překvapení. Ale hodně mě mrzelo to se šerifem. Byla ho škoda. Správnej hrdina se vším všudy:-)

Po přečtení spalte (2008)

Neuvěřitelně kurevsky nadupanejch snímek od bratří Coenů. Ani na malinkou chviličku vás nenechá vydechnout. Jeden "omyl" navazuje na druhý tak rychle, že za chvíli ani nemáte tušení kdo za koho kope:-D. A famózní atmosféra každé jediné scénky je téměř nepopsatelná. Pokud hledáte něco co určitě stojí za to a máte 1,5 hodiny tak neváhejte ani chvilku. Kdo viděl ví, o čem mluvím:)

Velký bariérový útes (1981)

Doba kdy jsem byl ještě malý kluk co miloval snad všechny dokumenty o přírodě je už dávno pryč. Takže nedovedu již ocenit krásu daného snímku tak jak bych měl. Proto jen tři hvězdičky.

Soudný den (2008)

Úvod Vás nadchne-začínáme zobrazováním situace po vypuknutí viru. Je zde celkem přesně vylíčena "karanténí pevnost", ale škoda, že nebyla popsána situace o zbytku světa. Mluví se jen o tom, že by zbytěk světa byl proti plánovaným krokům Británie. Zbytek filmu mě jako milovníka snímků o zombie neuspokojil. Necítil jsem žádnou pořádnou atmosféru. Všude se jen střílelo a střílelo. A ta trapná "silová" hrdinka na to se nedalo snad ani koukat, mohli jí napsat lepší scénář-takový ve kterém by využila svůj potenciál. Shrnutí: Film o zombie bez zombie.

Chaos (2005)

Třetí film s Jasnonem Stathamem v řadě a musím přiznat, že mě s ním opravdu ty jeho béčkové střílečky chytly. "Detektive Connersi jenom pár slov.. řeknu Vám dvě polibte si." Zklamání ze znovuzrození je snad poprvé originální, nebo alespoň jedno z těch co mají nějaký smysl. A konečne byl k vidění i pořádný konec, na který dojíždí většna snímků. "Systém selhal"

Objekt mé touhy (1998)

I přesto, že zde vystupuje spousta hvězd, snímku nijak nepomůže. Nuda kam se člověk podívá. Vidět to znovu by byla moje smrt!