Zrození šampióna (2009)

řek bych, že luxus...sice občas až moc předliniovaný, ale jinak paráda ;)

Spartakus (2010) (seriál)

Spíš to vypadá na Blood and Sex - nic víc tam moc není, některý díly divný, ale většina k pobavení - lítaj játra, nohy, ruce a pajdá tam jeden šašek - navíc dudy ukazuje Xena - co víc? :D

Pařba ve Vegas (2009)

po delší době opravdu dobrá komedie...:D to mi připomíná většinu mejch akcí :D

Paranormal Activity (2007)

Sice to občas trošku vypadalo hrozivě, i jsem se docela těšil, ačkoliv to byl fake. No jo, ale ono se hovno dělo a že jí to vytáhlo z postele a nechalo nějaký stopy v prášku, tak to mě opravdu nevystrašilo...:D Bohužel, některý filmy se snaží opravdu zaměřit na diváka coby amatéra a jednoduchého jedince, kterému stačí málo, aby se bál....

2012 (2009)

dávám tři, páč jedna hvězda za to, že je to 2012, druhá za efekty a třetí, že se ta malá holka už nepochcává :D:D

Stáhni mě do pekla (2009)

myslím si, že konečně po hodně dlouhý době pořádnej horror, kterej není brutální (tolik) :D ale fakt lekačky v kině = stojí to za to :D

Děsnej dupák (2009)

co můžu říct k tomu filmu? :D:D prostě se občas dobře pobavíte, jsou to holt bratři Wayansové, co od nich čekat :D

Hymna aneb Urfidlovačka (2000) (divadelní záznam)

At se mi nesnaží nikdo vykládat, že Hymna je špatná, či málo vtipná...je naprosto fantastická, zase inteligentní a pokud by se touto formou ve školách vyučovalo - myslím tím historii, málokdo by si nepamatoval data, události atd...Nikoho jiného než Smoljaka a Svěráka mít nebudeme...to, že si tady Láďa odskočil, je jen dobře :)

Hanebný pancharti (2009)

Tak potom, co jsem to viděl, tak jsem jen čuměl...je to naprostá bomba a Tarantino ukázal kurevskej styl! Waltz, naprosto geniální role, skvěle zahranej! Jen ti tleskám Quentine!

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tak tohle dám jen kvůli atmošce a pár dalším maličkostem...celý film jen řeší kdo s kým a kam zasune, srší "vtipy", Draco si hraje furt ve skříni a děda Brumbál přepadne přes zábradlí....něco super, něco míň...:D:D ale jsem zastáncem Harryho, takže nemám jinou možnost...btw Kotek + dabing = 16 piv a 3 rumy :D